Čo bohatí muži chcú v ich žene?

V prieskume SugarDaddyForMe.com, viac než 1000 mužov opísalo svoju ideálnu ženu.

Najprv poznámka. Je to prieskum spomedzi členov SugarDaddyForMe.com, OK? Títo respondenti sú starší ľudia, ktorí na internete hľadajú mladšie ženy a sú dokonca ochotní vyplniť aj o tom prieskum. Je to trochu ako pýtať sa členov NRA na ich názory k zbraniam, alebo dotazovať sa Greenpeace aké sa im páčia veľryby. Vieme, s kým máme tú česť. To znamená, odpovedmi nebuďte prekvapení.

Muži opýtaní stránkou SugarDaddyForMe.com uviedli, že ich ideálna žena je:

  • Blondína (dobre, tou teraz som)
  • Modro-oká (kontrola)
  • 25. až 28. rokov (nie)
  • štíhla (nie tak ako som bývala!)
  • o 11. až 15. rokov mladšia, než ich muž (uh-oh)

Muži v prieskume taktiež uviedli, že dávajú prednosť dobrému telu, pred peknou tvárou, a krásny úsmev je pre nich oveľa dôležitejší, ako vlasy. Tak, pracujte na svojich úsmeve, ABS a zabudnite na vlasy a Botox.

( Súvisiace: Prečo sa mladé a sexy ženy nemôžu vydať za bohatých a vplyvných mužov )

Najatraktívnejšie fyzikálne vlastnosti, ale môže vás prekvapiť. Sú v poradí popularity:

1) štíhle telo
2) dlhé nohy
3) veľké prsia
4) oblé pozadie

Dámy, vyhábajte sa sacharidom!

Moja obľúbená časť výskumu zahŕňa charakterové vlastnosti. Účastníci prieskumu si vážia hodnôt, ako poctivosť, lojalita a vernosť viac než čokoľvek iného v ženskom charaktere, aj keď ho nemusí nutne dostať na oplátku.

Oni majú taktiež radšej ženu s veľkou osobnosťou, s ambíciami – úspech v podnikaní zrejme nemysleli. Najmenej atraktívnou je žena, ktorá zo všetkého vytvára “drámu” (Súhlasím). Vytváranie tejto drámy je považované za oveľa horšie ako užívanie drog alebo priveľké pitie. Pokiaľ ide o politiku, muži v tomto prieskume moc nemajú záujem o ženské politické sklony. Či už je liberálkou, konzervatívkou, bla bla bla, nezáleží na tom. Len úsmev a pracujte na nohááách.

Ja by som lapala po dychu, keby som znova musela drepovať.

Vďaka bohu, že som ženatá. Vďaka bohu za Teba, že si príliš unavený/lenivý/bussy/a zamestnaný hraním golfu, na to, aby si ma opustil.

( Súvisiace: Prečo sa mladé a sexy ženy nemôžu vydať za bohatých a vplyvných mužov: 2.časť (pokračovanie) )

Predstavte si, že pozície boli otočené! Predstavte si, keby to bol amazonský svet, kde všetky ženy by mali toľko peňazí ako Oprah, a mladí muži boli ich hračky. Áno, áno … Viem si to bez problémov predstaviť. Radi by sme, aby naši partneri boli v kondícii! Vyzerali ako Laird Hamilton! S jeho úsmevom! Bol lojálny! Držal hubu a mal veľkú osobnosť!

Haaaaaaaaaaahahahaha (nádych) bwaaaaaahahahahahahahaaaa.

Človeče, to je smiešne.

Vlastne, vieš, čo robí dokonalého muža alebo ženu? Ten, kto vám robí radosť. Ak Vás štíhle a veľké nohy urobia šťastnými, choďte do toho. A ty kedy budeš robiť drepy? Pýta sa môj manžel a smeje sa – samozrejme si robí srandu, alebo :-) ?

Zdroj: LATimes

Facebook komentár