„Najprv prišli pre komunistov, ale ja som sa ich nezastal, pretože som nebol komunista.
Potom prišli pre odborárov, ale ja som sa ich nezastal, pretože som nebol odborár.
Potom prišli pre Židov, ale ja som sa ich nezastal, pretože som nebol Žid.
Potom prišli pre mňa a neostal už nikto, kto by si ma zastal.“ – Martin Niemöller (1892-1984)

Počas mojej mladosti si spomínam, že som nechápal, čo sa to v nacistickom Nemecku deje a ako, inak dobrí, ľudia mohli byť tak omámení, aby podporovali očividne zlý systém. Vždy som si želal, aby som mohol ísť späť v čase a pochopil to.

Nuž, moje prianie sa mi naplnilo a to ani nemusím cestovať v čase, pretože presne tá istá vec sa teraz deje v USA, Európe a mnohých iných miestach. Ak nevidíte očividné znaky tyranie, ktorá je konštruovaná okolo nás, potom sa ju pravdepodobne zámerne snažíte nevidieť.

Neustále útoky na slobodu

V súčasnosti je takmer nemožné držať krok s tempom, ktorým sú diktátorské kontroly uvádzané do prevádzky. Neprejde ani jeden deň bez nového masívneho útoku americkej vlády na slobodu.

Listina slobôd bola na Silvestra vyhlásená za neplatnú podpisom Zákona o národnej obrane (NDAC), ktorý vláde umožňuje zadržanie amerických občanov na dobu neurčitú. Chvíľu na to americký generálny prokurátor Eric Holder povedal, že prezident má v podstate právo hocikoho zabiť, včítane Američanov, žijúcich mimo USA, ak má podozrenie, že sú nebezpeční… A potom ďalší piatok podpísal Bombardér Barack, držiteľ Pomočenej Nobelovej ceny za mier, ďalší exekutívny príkaz, ktorý v čase vojny či pohotovosti umožňuje prezidentovi USA úplnú kontrolu nad všetkými zdrojmi. Ak by ste náhodou posledné storočie prespali, USA je stále vo vojne a stále v stave pohotovosti.

Tu je štipka z posledného teroristického útoku na slobodu, v podaní posledného exekutívneho príkazu:

§101. Účel. Tento príkaz deleguje orgány a adresuje politiku obrany národných zdrojov a programov podľa Zákona o obrane z roku 1950, v platnom znení (ďalej len ako „zákon“).

(b) priemerne posudzuje schopnosti domácej priemyselnej a technologickej základne na uspokojenie požiadaviek v čase mieru a v čase národnej pohotovosti, konkrétne hodnotí dostupnosť najkritickejších zdrojov a výrobných zdrojov, včítane subdodávateľov, dodávateľov, materiálov, kvalifikovanej pracovnej sily a personálu a technického personálu;

Áno, v prípade, že sa americká vláda nachádza v neobvyklej situácii – nie vo vojne, uvádza, že všetky tieto právomoci môžu byť aplikované i v čase mieru. Príkaz taktiež zahŕňa absolútnu kontrolu nad jedlom, vodou a distribúciou iných zdrojov.

A v prípade, že by to bolo málo, príkaz obnovuje Návrh:

2) na žiadosť riaditeľa Selektívnych služieb a v spolupráci s Ministerstvom obrany, za asistencie riaditeľa Selektívnej obrany v oblasti rozvoja politík, regulujúcich prerušenie a odklad osôb v službe ozbrojených síl;

Teraz už vieme, kam pôjdu všetky tie deti, ktoré nebudú schopné  splatiť svoje študentské pôžičky. A ak nebudú chcieť ísť, tak už aspoň vieme, načo sú všetky tie FEMA kempy stavané.  

Zdá sa, že to prevažnú väčšinu tupých a omámených občanov veľmi nezaujíma. Dokonca februárové podpísanie FAA Reautorizačného zákona s plánovanou implementáciou 30 000 vojakov nijako ľudí nezaujala.

Ak by to nebolo málo, NSA plánuje vytvoriť najväčší online sklad vojenských dát. To je práca? Zachytiť a analyzovať každú formu elektrickej komunikácie na zemi. Z Wired:

Ťažko opevnené a 2 miliardové centrum by malo byť postavené a spojazdnené v septembri 2013. Cez jeho servery a smerovače budú prúdiť všetky možné druhy komunikácie, včítane celého obsahu súkromných emailov, volaní cez mobilné telefóny, Google vyhľadávania, ako aj všetky druhy súkromných dát – parkovacie lístky, cestovné itineráre, nákupy kníh a iné.

Čo všetko bude treba, aby sa ľudia zobudili?

Všetka infraštruktúra je už na mieste a čaká, kým bude vybudovaný najhorší policajný štát, aký kedy človek vymyslel. Psy, hľadajúci peniaze a colné gestapo sú už pripravené na prehľadávanie otrokov amerických letísk, americkí občania boli olúpení o svoje práva a americká vláda má teraz právo zadržať či zabiť hocikoho, koho chce, alebo vás prinútiť vstúpiť do ozbrojených síl.

Koľko toho ešte potrebujete počuť, aby ste si uvedomili, že  to ide v Amerike dole vodou?

Pracujeme, aby sme pomohli americkým občanom a všetkým občanom západných krajín (pričom väčšina z nich nasleduje USA takmer v každom aspekte), aby dostali svoje aktíva spod vládnej kontroly a aby si vybavili druhé pasy a tým aj šancu na útek, ako sa veci špirálovito kazia.

Niekedy sa cítime ako niekto, kto pašuje v roku 1939 Židov z Nemecka. Iba tento krát to nie sú Židia, je to hocikto, kto nie je ochotný sa dobrovoľne vzdať svojej slobody a svojich aktív v prospech štátu.

Zdroj: The Dollar Vigilante

Facebook komentár