Apple_v_roku_2019_udajne_ponukne_3_nove_iPhony

Apple v roku 2019 plánuje odhalenie troch nových iPhone modelov, vrátane nástupcu modelu XR. S touto správou prišiel renomovaný denník The Wall Street Journal.

Citujúc ľudí, ktorí sú oboznámení so situáciou, denník uviedol, že nové mobilné telefóny budú obsahovať nové funkcie fotoaparátu. Model vyššej rady bude vybavený trojitou zadnou kamerou, zatiaľ čo modely nižšej rady budú mať dvojitú zadnú kameru.

Apple zaostáva za svojimi súpermi v počte zadných kamier. Vlani spoločnosť Samsung vydala Galaxy A9 so štyrmi zadnými kamerami. Huawei Mate 20 Pro a P20 Pro, predstavené v priebehu minulého roka, majú tri zadné kamery.

Súvisiace: Maloobchodníci v Číne znižujú ceny iPhonov

Jeden bude vybavený displejom s tekutými kryštálmi – displejom, ktorý je vybavený modelom iPhone XR od spoločnosti Apple. Spoločnosť Apple s modelom XR údajne čelí problémom pre získanie čínskych spotrebiteľov. Spoločnosť Apple nedávno znížila svoje odhady predajov v prvom štvrťroku, čo navýšilo obavy investorov a pre jeden z dôvodov nižších ako očakávaných príjmov uviedli “predovšetkým slabé predaje iPhonov v Číne.”

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: WSJ, ZDnet

Facebook komentár