Apple_Uvedieme_na_trh_tri_nove_telefony_iPhonov

Spoločnosť Apple oznámila, že v priebehu svojej akcie predstaví tri nové iPhony. Spoločnosť Apple doteraz neoznámila dátum, kedy odhalí nové telefóny, hoci tak bežne robí začiatkom septembra.

Spoločnosť údajne plánuje predviesť tri nové modely iPhonov, vrátane jedného s displejom s rozmermi 6,5 palca, čo bude pre iPhone najväčší displej v histórií. Taktiež ponúkne model s rozmermi 5,8 palca, rovnakej veľkosti ako súčasný iPhone X, spolu s cenovo dostupnejším modelom s 6,1 palcovou obrazovkou. To je v súlade s vyjadreniami analytikov z decembra 2017, kedy ďalej uviedli, že Apple v tomto roku začne s predajom tri nových iPhonov. S týmito informáciami prišla agentúra Bloomberg.

Súvisiace: 9 pravdepodobných informácií o nových modeloch iPhonov

Všetci používatelia týchto telefónov značky Apple budú používať ID tváre, ktoré vám umožnia odomknúť iPhone, čiže čítačky odtlačkov prstov už nebudú v ponuke. Nové správy pre model iPadu, vrátane 11-palcového modelu a 12,9-palcového modelu, ktoré majú taktiež využívajú systém ID tváre, by tiež mali byť predstavené na jeseň toho roka.

Agentúra Bloomberg ďalej uviedla, že Apple predstaví aj iPhony v rôznych farbách, ale nepoznamenala, či sa bude jednať o iné farby, ktoré spoločnosť Apple už ponúka.

V Apple nebol nik okamžite k dispozícii ohľadom pripomienok.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Bloomberg

Facebook komentár