Cena_modelu_iPhone_X_po_celom_svete_2017

Spoločnosť Apple nastavila nový cenový rozsah pre ultra-premiový smartphone, s označením iPhone X, ktorý v USA bude stáť až 1 000 dolárov.

Naozaj málo telefónov, aspoň vo forme základných modelov, dosahuje štvormiestnu cenovú hodnotu. 1 000 dolárov sa Vám môže zdať veľa za zariadenie, ktoré môžete využívať len niekoľko rokov – než zakúpite ďalšie. Zatiaľ sme nepreskúšali výkonnosť zariadenia iPhone X, ale aj keby sme to urobili, bolo by ťažké predpovedať, ako dlho bude nový čip Apple A11 Bionic vedieť pracovať vo vnútri modelu iPhone X, než nakoniec ho začne spomaľovať.

Súvisiace:
Toto je nový iPhone X od Apple
Produkty ktoré iPhone pochoval

Ale ak žijete mimo USA, cena modelu iPhone X by mohla byť obzvlášť vysoká, pretože nový, ultra prémiový iPhone X od spoločnosti Apple môže v zahraničí stáť značne viac.

Pozrite sa, koľko iPhone X od Apple stojí mimo USA:

Cena_modelu_iPhone_X_po_celom_svete_2017_graf

Vyššie ceny mimo USA za zariadenia spoločnosti Apple nie sú novým fenoménom, keďže mnohé zo zariadení spoločnosti Apple v zahraničí tradične stoja viac.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: DigitalTrends

Facebook komentár