Intel spolupracuje s partnerom na špičkovom nositeľnom zariadení, ktoré bude pravdepodobne predstavené počas budúceho mesiaca. S týmo vyjadrením prišiel zdroj od BusinessInsider.

Poďla zdroja by toto zariadenie malo mať dizajn, ktorý je skôr pre ženy a je pravdepodobné, že predstavený počas “Fashion Week-u” (týždňa módy) alebo na výročnej konferencii pre vývojárov spoločnosti Intel. Taktiež bude mať zakrivené sklo displeja.

Ďalšie podrobnosti sú otázne, ale bude pravdepodobne schopný zobraziť upozornenia zo sociálnych médií a textových správ.

Súvisiace: Hodinky SmartWatch – všetci konkurenti spoločností Apple a Samsung

Zatiaľ sme nevideli žiadne obrázky tohto náramku, ale vzhľadom k tomu, že to má byť príťažlivý pre zákazníkov s ženským pohlavím, bude pravdepodobne tenší a menej objemný než klasické “smartwatches”, ktoré sme doteraz videli. Niektoré tieto zariadenia boli kritizované za to, že sú príliš ťažkopádne, čo by mohlo vyzerať trápne na menšom zápästí. Toto zariadenie spoločnosti Intel by malo byť preto pravdepodobne rozdielne.

CNET ohlásila, že Intel ohľadom predstavenia jej nového luxusného nositeľného zariadenia môže v blízskej dobe spolupracovať s Opening Ceremony a predávať by ho mala cez spoločnosť Barneys New York. Je pravdepodobné, že o tomto zariadení začneme počúvať z viacerých strán.

Zdroj: CNET, BusinessInsider

Facebook komentár