Ak Vás zaujal niektorý z článkov a chcete podporiť našu prácu, najjednoduchší spôsob ako tak urobiť je kliknúť na “páči sa mi to“, alebo náš článok “tweetowať.  Vaša odozva nás vedie k tomu aby sme pokračovali v publikovaní a preto Ďakujeme za každú jednu návštevu, odporúčenie, zdielanie, like alebo tweet… :-) Team portálu www.FinancnyTrh.com

Jaguar sa chystá zrealizovať marketingovú kampaň na ďalšiu úroveň pre “zlých mužov”. Zlovestná koncepcia C-X75 od superšportového anglického výrobcu automobilov sa stane automobilom pre tzv. darebáka v nadchádzajúcej filme Jamesa Bonda “Spectre.”

Jaguar C-X75 nastúpi proti Jamesovi Bondovi v zbrusu novom Aston Martin DB10, ktorý bol poverený stať sa jeho špeciálny automobilom v 24. filmovej sérii.

Podľa automobilovej publikácie, zdroje “podieľajúce sa na projekte” uviedli, že superšportový koncept podstupuje modifikácie pre tento pripravovaný film. To zahŕňa odstránenie  hybridnej pohonnej jednotky C-X75, ktorá má 800 konských síl. Na jeho miesto bude verný 5,0-lirový motor V8 Jaguar, od fenomenálneho športového vozidla spoločnosti s označením F-Type.

Súvisiace: James Bond dostane nové auto ktoré si nemôže nikto kúpiť

Predstavitelia automobilky Jaguar odmietli potvrdiť svoju účasť v novom Jamsovi Bondovi s názvom “Spectre”. Správa uvádza, že automobilka im jednoducho povedala, aby čakali na formálne oznámenie v roku 2015.

V prípade, že C-X75 sa stane súčasťou ďalšej Bondovky, bude to ďalším pokračovaním vystúpenia pre spoločnosť Jaguar v tejto filmovej sérií. V poslednej dobe model XJ slúžil vo filme “Skyfall” (v roku 2012).

Je taktiež vidno nedávny trend pre automobilku Jaguar, keďže sa stal vozidlom pre “zlých mužov” Bondoviek. V roku 2006 Mads Mikkelsen hral tzv. Le Chiffreje v “Casino Royale.” V tejto Bondovke ho bolo vidno v modely Jaguar XJ8.

Ale najslávnejšie vystúpenie spoločnosti v Bondovi máme v nedávnej pamäti, v kabriolete XJR s jasne zelenou farbou s raketami a guľometom v roku 2002 v sérií “Die Another Day”, kde slúžil druhej strane.

Súvisiace: Nová Bondovka „Spectre“ s nákladmi okolo $ 300 miliónov

Hybridný superšportový koncept s uhlíkovými vláknami – C-X75 prvýkrát debutoval v roku 2010 na parížskom autosalóne kde nadchol kritikov. Tomuto automobilu sa dokonca podarilo vziať si domov ocenenie “Best in Show” od AutoWeek.

Vedúci dizajnér automobilky Jaguar, Ian Callum poznamenal: “Bude to najlepšie vyzerajúci a najviac inovatívny Jaguar, ktorý bol kedy vytvorený,” … “Dokonca aj vo svete superšportiakmi.”

Ďalej dodal: “C-X75 je pre Nás vzrušujúcim projektom a jedná sa o jasné vyhlásenie spoločnosti Jaguar, kde má v úmysle pokračovať vo vytváraní odvážnych, inovatívnych a úžasne výkonných automobilov.”

Taktiež dúfal, že model by to mohol prísť do výroby. Je však smutné, že sa Jaguar v roku 2013 rozhodol zrušiť projekt. Našťastie, mnoho konštrukčných prvkov C-X75 sa dostalo do jedinečného kúpe a kabrioletu s označením F-Type.

Začiatkom tohto mesiaca bol v osobitnej show v Pinewood Studios (kde je film produkovaný) predstavené oficiálne vozidlo pre Jamesa Bonda vo filme “Spectre”. Práve je natáčanie v plnom prúde, keďže film by mal podľa očakávaní prísť do kín 6. novembra 2015.


( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Automagazine

Facebook komentár