Pre aspoň jedno exkluzívne miesto počas posledného stretnutia finále NBA.

Takže jedno sedadlo počas tejto dôležitej hry v Oaklande bolo predané za 36 843 dolárov. Predaj sa uskutočnil cez NBATickets.com a miesta ďalšieho predaja sú na stránke Ticketmaster.

Hovorkyňa spoločnosti Ticketmaster, Jennifer Swanson poznamenala: “Avšak držiteľ tejto vstupenky bude mať svoje nohy priamo na hracej ploche.”

Finále NBA je aj súbojom dvoch najslávnejších hráčov súčasnosti a dvoch najsledovanejších tímov v sezóne. V drese Clevelandu sa jedná o štvornásobného najlepšieho hráča ligy, menom LeBron James (30), ktorý nastupuje proti aktuálnemu držiteľovi trofeje pre najlepšieho hráča, v drese Golden State – Stephenovi Currymu (27).

Súvisiace: NBA je najlepšie platenou športovou ligou na svete

Je vidno, že tieto dva tímy si vedia upútať pozornosť a zároveň vedia dosahovať najväčší dopyt po vstupenkách.

Tím Golden State Warriors sa do finále NBA dostal po 40 rokoch. Cavaliers však titul nevyhrali ani raz a tento športový šampionát sa bude konať v Clevelande, kde vtedajší tím Browns vyhrali šampionát NFL až v roku 1964, dva roky pred prvým Super Bowlom.

Podľa odborníkov na ceny vstupeniek od SeatGeek a TiqIQSo, celý tento dopyt okolo bude jednoznačne navyšovať ceny klasických vstupeniek a zatiaľ sa ceny pohybujú na dvojnásobnej úrovni z minulého roka.

Zdroj: WashingtonPost

Facebook komentár