LVMH-postavi-novu-továren-na-vyrobu-tasiek-Louis-Vuitton-v-Taliansku

Najväčšia svetová skupina pre luxusný tovar LVMH, plánuje v Taliansku usídliť novú továreň na výrobu kabeliek značky Louis Vuitton a iných kožených doplnkov – s touto informáciou na konci týždňa prišiel región Toskánska.

Región, ktorý podpísal Memorandum o porozumení (MoU) so skupinou LVMH, uviedol že dielňa bude najväčšou v Taliansku, ktorá bude kompletne venovaná výrobe týchto produktov pre značku Louis Vuitton.

Bude sa nachádzať v malom mestečku Sieci a bude treťou dielňou značky Louis Vuitton v regióne Toskánska.

Memorandum o porozumení má trvanie troch rokov a predpokladá, že celkový počet zamestnancov skupiny LVMH v regióne vzrastie zo súčasných 270 na 450.

LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SE je diverzifikovanou skupinou luxusného tovaru. Spoločnosť vyrába a predáva víno, koňak, parfumy, kozmetiku, batožinu, hodinky a šperky. LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton obsluhuje zákazníkov po celom svete.

V oblasti vín a alkoholu vlastní značky, ako sú okrem iného Moet & Chandon, Krug, Veuve Clicquot, Hennessy a Chteau d’Yquem. V oblasti módy vlastní značky aj Luis Vuitton, Christian Dior a Givenchy. V oblasti parfémov pod ňu patria značky, ako napríklad Parfums Christian Dior, Parfums Givenchy Guerlain, Benefit Cosmetics, Fresh a Make Up For Ever. Medzi hodinkami a šperkami vlastní značky TAG Heuer, Hublo, Zenith, Bulgari, Chaumet a Fred.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Reuters

Facebook komentár