Generálny riaditeľ spoločnosti Carlyle Group, David Rubenstein ktorý je majstrom výhodných dohôd vo Washingtone, Wall Street a mimo nej, jeho hip-hopové zručnosti by taktiež mohol niekedy využiť.

V rapovom predstavení sluchátok spoločnosti Dr Dre-ho – Beats Electronics, ktorá patrí medzi investícií jeho firmy, vedúci predstaviteľ spoločnosti privátneho kapitálu poznamenal niekoľko špeciálnych vyjadrení  v jeho vianočnom  pozdrave investorom pre tento rok.

Rubenstein v jeho ideu poznamenal: “Snažíme sa lámať si hlavy, nad tým, čo robíme, aby sme pre Vás mohli nájsť spôsob, ako zarobiť nejaké prachy,” … “Energia, komodity, robíme všetko, tak zdvihnite telefóny a zavolajte nám.”

Investorský veterán je určite veľmi vďačný pokiaľ ide o spoločnosť Beats. Táto firma príslušenstva pre počúvanie hudby a streamingu bola na začiatku tohto roka kúpená gigantom Apple v dohode za 3 miliardy amerických dolárov, z ktorej mal práve veľký osoh aj spoločnosť Carlyle.

Rubeinstein na začiatku videa, keď si nasadí červené sluchadlá firmy Beats Electronics poznamenal: “Viete, Dr Dre je neuveriteľným podnikateľom a umelcom a dokonca ma inšpiroval k napísaniu vlastného rapu.”

Samozrejme, Rubenstein nepotrebuje príliš veľa inšpirácie na obchodnej fronte. Podľa podania u Komisie pre cenné papiere v minulom roku spoločnosť Carlyle zrealizovala investície o hodnote viac ako 100 miliónov dolárov.

Vo videu sa spieva: “Korporátnym medziposchodím pre spoločnosti privátneho kapitálu je Carlyle Group a to je miesto, kde chcem byť.”

Skúste si Video pozrieť (začne od 1:00 min):


Zdroj: Carlyle, ABCNews

Facebook komentár