Neexistuje žiadny spôsob, ako presne vedieť, čo Apple urobí s jeho ďalšiou generáciou iPhonu, ale to nezastavilo jeho fanúšikov pred možnými návrhmi možnej koncepcie. Najnovšie koncepty iPhone 6 si všimol aj iTechNow, kde predstavil koncepciu iPhonov, ktoré sú väčšie, tenšie a radikálne odlišné od toho, čím sa Apple pýši v súčasnosti.

Obe koncepcie iPhonov sú s väčším displejom, ako je 4-palcový displej iPhone 5S ” a jeho strany rámov sú takmer neviditeľné. Rovnako ako mnoho iných konceptov modelu iPhone 6, ktoré sme doteraz videli sú pravdepodobne inšpirované správami, ktoré naznačujú, že Apple predstaví iPhone s väčším displejom. Všetko to začalo v júni minulého roka, kedy agentúra Reuters ohlásila, že Apple experimentuje s predstavením iPhonu s dispejmi o veľkosti 4,7 palca a 5,7 palca.

Súvisiace články: 

6 nádherných fotografií konceptu nového iPhone 6 s väčšou obrazovkou

Zabudnite na iPhone 5S, poďme sa baviť o iPhone 6

Na rozdiel od niektorých predchádzajúcich konceptov modelu iPhone 6, tieto dve myšlienky smartphonu od Apple s veľmi tenkými, hranatými okrajmi. Niektoré ďalšie návrhy, ako napríklad od “Frederico Ciccarese” poukazujú na koncepciu iPhone s hrubšiou zakrivenou kostrou.

Tu je pohľad na niektoré nové makiet z SCAVids a ConceptsiPhone.

SVAVids predstavila iPhone, ktorý je tenký iba 5,23 mm s 4K -“ultra displejom Retina.” Mal by bežať na čipe Apple A8 s 3GB RAM, čo je viac ako priemerná 2GB RAM-ka, ktorú je možné nájsť na väčšine vedúcich smartphonov.

Smartphone v niekoľkých farebných variantoch, podobne ako iPhone 5C.

Tento koncept modelu Phone 6 má displej o veľkosti 5 palcov, čím je väčší ako 4 palce u iPhone 5S. Je tiež vybavený duálnym displejom, čo znamená, že by sa druhá obrazovka vysúvala z extrémne štíhlej konštrukcie.

Keď poklesne nabitie batérie, tento koncept iPhone by mal byť schopný ho dať do režimu automatického bezdrôtového nabíjania.

Koncet z ConceptsiPhone: dizajn je takmer totožný s tým, čo je vidno od SCAVids. Má veľmi tenké telo s prevedením v rôznych farbách.

Telefón by sa mal skladať s kovu a hliníka, vrátane oblastí okolo reproduktorov a a iných častí.

KOncept iPhone 6 taktiež poukazuje na funkciu tapety, ktoré nahradia tradičné pozadie domovskej obrazovky s vaším reálnym prostredím.

Ďalší koncept softvéru zahŕňa funkciu aplikácie pre zdieľanie, ktoré by vám doslova umožnia zdieľať obrazovku s iným majiteľom nového modelu iPhone 6.


Prvé Video týchto konceptov dizajnu a funkcií modelu iPhone 6


Druhé Video týchto konceptov dizajnu a funkcií modelu iPhone 6

 

Facebook komentár