Najoblubenejsie_modne_znacky_pre_stylovu_generaciu_Milenia

Atletické odevy a spodná bielizeň sú v popredí kupujúcich, čo však nezaručuje, že ich dostanú na stránkach spoločnosti Amazon.com.

To sú výsledky správy banky Goldman Sachs a skupiny Conde Nast, ktoré zdôrazňujú dôležitosti u zákazníkov generácie Milénia a ich obľúbených značiek. Analýza tejto správy je založená na prieskume čitateľov skupiny Conde Nast (Vogue, Vanity Fair, Wired…), ktorí sú definovaní ako módne vedomé a bohatšie atraktívne mladšie ženy, čo predstavuje prieskum noazaj dôležitých spotrebiteľov.

Zo správy ďalej vyplýva, že ženy ktoré majú zvládnute aktuálne trendy v móde nenakupujú on-line rovnako ako ostatní bežní spotrebitelia. Zatiaľ čo typický zákazník zaradil Amazon ako svojho prednostného predajcu oblečenia, v prieskume ani nevytvoril top 10 pre takzvané “to dievčatá”.

Súvisiace: Prečo sa generácia Milénia dostala do čela ekonomickej revolúcie?

Analytici v správe napísali: “Zdá sa, že spotrebitelia z módneho odboja odolávajú tejto zmene” nakupovania cez internet, … “Rozhodli sa, že minú väčší podiel svojich finančných prostriedkov v obchode ako obyčajní spotrebitelia a tiež spoločnosti Amazon nebudú poskytovať toľkú podporu.”

Tu je 10 najlepších značiek a maloobchodných značiek, ktoré najviac milujú čitatelia súčasných módnych trendov:

Najoblubenejsie_modne_znacky_pre_stylovu_generaciu_Milenia_zoznam

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Yahoo, Bloomberg

Facebook komentár