Oblubena_znacka_kosiel_princa_Charlesa_sa_stala_dostupnejsou_2017

Snažíme uverejňovať články z oblasti životného štýlu, keďže máme od Vás informácie, že by Vás mohli zaujímať.

Košele sú pre mužov naozaj skvelá investícia. Sú koniec koncov základným kameňom štýlového pánskeho šatníka.

To znamená, že veľmi kvalitné, dobre ušité košele majú svoju cenu. Ak sa chcete dostať na trh prémiových košieľ a nepotrebujete vylúpiť banku, dnes je váš deň.

Práve počas tohto týždňa, spoločnosť Turnbull & Asser ponúka výnimočnú možnosť, vďaka ktorým si môžete kúpiť už dve košele za cenu 190 britských libier. Zvyčajne za jednu košeľu tejto britskej značky je väčšina ich zákazníkov ochotná zaplatiť až monštruóznych 195 libier, vďaka čomu nakúpite lepšie ako pri predaji “dvoch za cenu jednej.”

Britská značka, zastrčená v londýnskej Jermyn Street je známou pre svoje návrhy úžasne kvalitných košieľ na mieru. Taktiež je známou pre svoju prestížnu klientelu, vrátane princa z Walesu a sú aj držiteľmi prestížneho Kráľovského odporúčania.

Súvisiace: 3 spôsoby ako vyzerať upravene aj keď nemáte oblečený oblek

Hoci ich košele sú na drahšej strane spektra, vedia vydržať celý život a pre moderného človeka sú naozaj skvelou investíciou. Turnbull & Asser taktiež ponúka rad ďalších častí mužského šatníka, ako sú viazanky, vreckovky do saka a vrchné časti oblečenia.

Oblubena_znacka_kosiel_princa_Charlesa_sa_stala_dostupnejsou_2017_2

Či už jednoducho hľadáte košeľu, alebo si chcete kompletný zmeniť Váš šatníka, táto možnosť nákupu je naozaj veľká (nehovoriac o vzácnosti), ako Váš šatník vylepšiť.

Môžete sa pozrieť ich produkty na stránke Turnbull & Asser.

Facebook komentár