Ak sa Vám niečo páči poprosím kliknúť na “páči sa mi to”, alebo FB a Twitter “like” aby sme mali od Vás odozvu (a taktiež Nás to vedie k pokračovaniu Našej tzv “práce”)…Čím viac klikov na na FB a Twitter “like”, tým nám pomôžete rozšíriť sa “ĎAKUJEME”

Ako sa kanadská politička dopočula o pozvánke od Richarda Bransona a o „povinnom oblečení,“ napadlo ju, že existuje zrejme dôvod, prečo nazval svoju spoločnosť Virgin (panna, panenský pozn. prekl.).

Drzý milionár z aeroliniek Virgin Atlantic na svojom blogu napísal, že je ochotný zobrať premiérku Britskej Kolumbie Christy Clark na kitesurfing.

Pripojil aj fotku, kde kitesurfuje s mladou nahou ženou na svojom chrbte.

Keď som bol pred pár dňami v Britskej Kolumbii, rozradostená premiérka Christy Clarková prijala moje pozvánku na kitesurfing na mojom chrbte,“ píše Branson.

Premiérka na výzvu odpovedala „ak takto balí ženy, tak pravdepodobne tu je dôvod, prečo nazval svoju spoločnosť Virgin,“ hlásili mieste noviny.

„Očividne Bransonova drzosť nepozná hraníc,“ poznamenala pre Vancouver Province premiérkina hovorkyňa Sara McIntyre.

Branson stretol Clarkovú  minulý štvrtok vo Vancouveri pri prezentácii Virgin Airways.

Spoločnosť odteraz bude pristávať aj v tomto meste.

Počas vyhlásenia mu Clarková navrhla, že sa dá v blízkosti Vancouverského ostrova kitesurfovať a nabudúce ho tam zoberie.

Ich vzájomný vzťah však už má trpkú príchuť.

„Ak sa stretnete so šéfom miliardovej spoločnosti, ktorá chce robiť s vašou provinciou biznis, očakávate trochu iné zaobchádzanie, ako toto,“ povedala podľa novín Quebecor.

Zdroj: GlobalPost

Facebook komentár