Ako_sa_menili_kurzy_pre_suboj_Mayweathera_a_McGregora_2017

Keďže od tohto veľmi očakávaného súboja medzi Floydom Mayweatherom a Conorom McGregorom nás delí už iba niekoľko hodín, stávky sa aj naďalej znižujú v prospech McGregora.

Vo viacerých stávkových kanceláriách v Las Vegas si na McGregora stavilo približne 95% všetkých stávkujúcich. Hlavným dôvodom je, že odkedy sa Mayweather javil ako taký ťažký favorit, jednalo by sa o obrovské výhry jednotlivcov, ktorý si na ňho skutočne stavili. V novembri 2016, teda niekoľko mesiacov predtým, ako sa tento súboj stal oficiálnym, šance na Mayweathera boli podľa stránky OddsShark.com na úrovni -2250. To znamená, že by človek musel riskovať 2 250 dolárov len preto, aby získal 100 dolárov.

Súvisiace:
Prečo je duel Mayweathera a McGregora “súbojom o peniaze”
Floyd Mayweather propaguje ďalšiu kryptomenu

Ako uviedol jeden manažér kasína, pre stávkové spoločnosti hrozilo nebezpečenstvo, že prídu o veľmi veľa peňazí, ak by McGregor tento súboj vyhral. V dôsledku toho sa snažili aby viac peňazí smerovalo na víťazstvo Mayweathera. Aktuálne tak stávkari môžu získať -400 šancí na Mayweathera, čo znamená stávku 4 ku 1. Nie je to zlé vzhľadom na to, že jeden analytik z boxu nedávno povedal, že ” Mayweather by bol doslova obrovskou hodnotou v pomere 50:1.”

Ako_sa_menili_kurzy_pre_suboj_Mayweathera_a_McGregora_2017_graf

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Yahoo

Facebook komentár