Čo si môžete kúpiť za 6 000 dolárov na trhu so smartphonmi? Ak máte ale o 600 dolárov viac, niečo sme pre Vás našli.

Britský výrobca luxusných telefónov Vertu predstavil jeho model Constellation, ktorý beží na operačnom systéme Android, spojením luxusu a technológie.

Zafírové sklo jeho obrazovky je jedným z kľúčových konštrukčných prvkov. Toto kryštálové sklo sa nachádza na vrchole 4,3-palcového displeja s vysokým rozlíšením obrazovky a uviedli, čím je odolné proti poškriabaniu od všetkých materiálov, okrem diamantov.

Telefón je postavený z ľahkého titánu s koženým podkladom. Kupujúci si môžu vybrať z piatich pomerne umiernených možností farieb – cappuccino, čierna, oranžová, moka a malinová. Zvonenie na telefóne je nahrané z Orchestra Londýnskej Symfónie.

Toto zariadenie britskej spoločnosti, ktoré stojí zhruba 10-krát viac, než najnovší iPhone 5S od spoločnosti Apple a bude sa pokúšať zaujať nákupcov luxusu, tým, že poskytuje viac než len elegantný dizajn.

Každý, kto si kúpi telefón získava prístup do klubov súkromných členov, pozvanie len pre akcie a uzatvorené dvere nákupné skúsenosti. New York Core Club a domáce dom v Londýne, patria medzi tie, ktoré sa spojili s Constellation služby.

Spoločnosť vidí Áziu, ako veľmi vhodný trh pre tento telefón, ktorý je k dispozícii v 66 krajinách, vrátane Spojených štátov.

Od firmy Vertu je to druhá ponuka v tomto roku, ktorá vo februári vydala aj drahší model “Ti”, za 10 000 dolárov.

Zdroj: ABC15

Facebook komentár