Suboj_Mayweather_McGregor_moze_byt_v_historii_boxu_najsledovanejsim_2017

Veľmi očakávaný súboj medzi Conorom McGregorom a Floyd Mayweatherom už je jasný, keďže je po ňom obrovský dopyt.

Najväčším dôvodom, prečo by tento súboj mohol byť považovaný za rozsiahlu udalosť je fakt, ohľadom toho koľko peňazí by na základe očakávaní mohol vyprodukovať.

Zatiaľ čo fanúšikovia nemusia mať záujem o súboj, fanúšikovia UFC sa budú chcieť pozrieť, či ich bojovník môže poraziť skvelého boxera na vlastnom trávniku a získa tak viac akceptácie pre svoj šport a zároveň ho budú chcieť sledovať aj príležitostní športoví fanúšikovia. Teda zároveň aj všetko čo je okolo neho spojené.

Súvisiace:
Známe boxerské rukavice, ktoré obľuboval aj Muhammad Ali
Boxer má slušnú zbierku super-športových automobilov za $ 6 miliónov

Presný výpočet ohľadom toho, koľko ľudí by mohlo vykonať platbu za možnosť sledovania konkrétnych bojových športoch je zvyčajne veľké tajomstvo, ale niektoré včasné odhady priniesli informácie, že potenciálny súboj McGregora a Mayweathera by sa mohol pohybovať v okolí piatich miliónov predplatiteľov. To by prekonalo Mayweatherov súboj voči boxerovi – Manny Pacquiao a bolo by to viac ako dvakrát toľko, ako každý iný zápas v histórii.

Suboj_Mayweather_McGregor_moze_byt_v_historii_boxu_najsledovanejsim_2017_2

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Yahoo, NYTimes

Facebook komentár