Už je vonku netrpezlivo očakávaný prvý letmý pohľad na nový film o zakladetľovi a vizionárový menom “Steve Jobs.”

Na tento trailer sa naozaj dlho čakalo. Scénar k tomuto filmu mal na starosti Aaron Sorkin a robil ho základe biografie od Waltera Isaacsona. A však s filmom sa naouaj potrápil, keďže od začiatku mal s ním problémy. Musel zmeniť štúdio, režisérov a dokonca aj niektoré úlohy.

Na základe jednej minúty vyzerá, že tento film bude stáť za to čakanie.

Keď začne trailer, chbrtom stojí Michael Fassbender, ktorý hrá hlavného predstaviteľa. V ten moment sa pozerá na prázdne divadlo a pravdepodobne sa jedná o Flint Center v meste Cupertino, v štáte Kalifornia. V roku 1984 to bolo miesto, kde Jobs predstavil svetu prvýkrát Macintosh, jednalo sa o výročné valné zhromaždenie akcionárov.

Súvisiace: 11 vecí, ktoré ste možno nevedeli o spoločnosti Apple

Zároveň Vám prinášame výzory herckého obsadenia a reálnych osobnosti okolo spoločnosti Apple.

Seth Rogen (vľavo) vs. Steve Wozniak. Wozniak sám navrhol a zostrojil počítače Apple I a Apple II. Wozniak bol spoluzakladateľom spoločnosti Apple Computer (dnes už Apple Inc.), kde pracoval do roku 1985. Neskôr pracoval ako učiteľ a venoval sa charitatívnym akciám v oblasti školstva.


Kate Winslet (vľavo) vs. Joanna Hoffman. Joanna Hoffman bola jednou z pôvodných členov tímov Macintosh a NeXT.


Jeff Daniels (vľavo) vs John Sculley. Scully sa stal generálnym riaditeľom firmy Apple 8. apríla, 1983 a túto pozíciu držal až do odchodu v roku 1993. V máji 1987 Sculley bol menovaný najlepšie plateným výkonným riaditeľom Silicon Valley, s ročným platom 2,2 miliónov dolárov.


Michael Fassbender vs. Steve Jobs. Veríme, že tohto človeka Vám predstavovať nemusíme.


A tu je Trailer k filmu Steve Jobs:

Čo naň hovoríte?

Facebook komentár