Jedna z nevýhod mať vládne vzdelávacie centrá (školský systém), „vzdelávať väčšinu z nás otrokov, je že väčšina z nás, nemá poňatia, čo sa odohrá počas nášho života. A čo si myslíme že vieme, je nesprávne alebo sa nikdy nestalo.

Všetko čo sa práve deje v USA….vládne „stimuly“, masívne deficity, očakávanie bankrotov a využívanie krízy na zavedenie ešte väčšej kontroly vlády a obviňovanie  „voľného trhu „ a už raz za posledné storočie v USA stalo. Nasledujúci obrázok znázorňuje prehľad Veľkého plánu vytlačeného v „Chicago Tribune“ v roku 1934, tesne po prvom bankrote americkej vlády v 1933.

*Text v obrázku:
Akčný plán pre U.S.
„Míňať, míňať míňať! Pod maskou ozdravenia- zvrhnúť vládu- obviniť kapitalistov zo zlyhania- zrušiť ústavu a vyhlásiť diktatúru. Fungovalo to Rusku.“

Znie vám to ako známy plán?

Americká vláda, po zavedení  komunistom- podobnému systému Federálnej Rezervy v roku 1913 a odsúhlasení nasledujúcej vojny, Prvej svetovej vojny, iba pár mesiacov na to, v 1933 už zbankrotovala sama seba. Bolo to vtedy, keď americká vláda musela zhabať zlato a následne znehodnotiť dolár, aby prežili. To bol bankrot č. 1.

Potom ako zbankrotovali samých seba, počas 2. Svetovej vojny a vojny vo Vietname, USA bola znovu na pokraji bankrotu a jediná cesta ako tomu zabrániť, bolo odstránenie krytia bankovky z Federálnej Rezervy zlatom a prejsť na nekrytú menu 15. Augusta 1971. To bol americký bankrot č. 2.

Väčšinou vďaka používaniu sily, podvodov inflácie  a na chrbtoch populácie najproduktívnejších ľudí sveta, Americká vláda dokázala udržať poslednú iteráciu vlády a dolár nažive doteraz .

S každým bankrotom, americká vláda získala viac a viac kontroly zóny v ktorej operuje a pre všetky účely a dôvody, USA je teraz diktatúra. Je to tak že si zvolíš nového diktátora každé 4 roky, ale nič sa nezmení.

Text obrázku: Čo je to demokracia😕 Demokracia je sloboda zvoliť si vlastného diktátora.

Práve sme v procese akčného plánu. „Míňať, míňať, míňať, toto platí každý rok od 1971 do dnes. „Pod maskou ozdravenia zhoďte vládu“, k tomu tiež teraz dochádza. „Ozdravenie“, je to čím nazývajú každú väčšiu infláciu po každom prepade od roku 1971… problém je v tom každá ďalšia inflácia tlačí bankovku Federerálnej rezervy k hyperinflácii.“ Obviniť kapitalistov zo zlyhania“, bolo zavedené na kontrolu väčšiny zotročenej populácie počas 12- 16 rokov indokrinácie a kontroly médií, väčšina osadenia Wall Streetu z dnešných problémov obviňuje voľný trh.“Zvrhnúť ústavu“ je tiež už v procese dlhé roky ale posledný ťah „de grâce“ ( vďakyvzdania) sa uskutočnil na Silvestra 2011, keď diktátor Obama deklaroval  Listinu práv ako neplatnú spolu s časťou “National Defence Authorization Act”. A ako sme už spomenuli, dnešná americká demokracia je predovšetkým diktatúra.

Takže všetko čo nám ostáva je kolaps. V 1933 to skončilo zhabaním zlata a znehodnotením dolára. V 1971 to skončilo  úplným odstránením krytia bankoviek Federálnej rezervy zlatom.

Čo to bude tento krát ? Ak všetky činnosti americkej vlády a Federálnej banky za posledné desaťročie sú nejakými indikáciami, tento kolaps bude sprevádzaný hyperinfláciou bankoviek Federálnej rezervy. Je to buď to, alebo bankrot americkej vlády bude mať veľmi podobné výsledky, aspoň z krátkodobého hľadiska. Kompletné vyhladenie ekonomiky a života ako ho poznáme v USA a pre väčšinu západného sveta.

V takomto prípade, prežitie závisí na odpojení, čo najviac ako sa dá od západného sveta. Najprv, odpojenie samého seba od západného finančného systému presunutím vašich aktív do hmotného majetku pod vašou kontrolou alebo do zahraničnej jurisdikcie. Ak kúpite zlato alebo strieborné zásoby, čo sa veľmi dobre môže premeniť v najväčšiu bublinu v ľudskej histórii, keď sa vlády celého sveta budú stále bližšie posúvať k hyperinflácii, potom si dajte záležať na registrovaní vašich akcií, aby ste ostali majiteľmi vašich zlatých a strieborných akcií aj prípade skrachovania vášho brokera( môžete tak urobiť nasledovaním postupu v linku v TDV „Nepriestrelné akcie“).

A ak je to možné, žite mimo západného sveta. Veľa krajín v Ázii a Latinskej Amerike sú veľmi prístupné na odsadnutie od chaosu a zmätku v najbližších rokoch. Každý mesiac v TDV sa pozeráme na rôzne krajiny pre udomácnenie sa. A odporúčame zaobstarať si druhý zahraničný pas- naša momentálna najobľúbenejšia jurisdikcia je Dominikánska Republika.

Ak musíte ostať v západnom svete, žite mimo centier populácie zásobte sa zbraňami a jedlom… a ani to možno nebude stačiť. Vojna, útok teroristov pod falošnou vlajkou, násilie, vzbury a krádeže budú na poriadku dňa. Neobviňujte nás…obviňujte tento  neudržateľný štatistický  systém otrokov a krádeže, ktoré s povinnosťou podporovali celé desaťročia.

Nebojte sa, nie je to koniec sveta a nedeje sa to prvý krát. Všetko tu už bolo predtým. A bude to pokračovať na neurčitú dobu, pokým si ľudské bytosti neuvedomia že vlády sú otrokári, vojna krádeže a smrť. Až dovtedy, budeme žiť na nejakom tropickom ostrove alebo mimo cesty,  na sebestačnom ranči obklopený ničím iným ako horami, kozami a ovcami…a dúfať že náš HDTV satelitný vysielač alebo vysoko rýchlostný internet vydrží dostatočne dlho na sledovanie finálnej fázy kolapsu.

Zdroj: The Dollar Vigilante

Facebook komentár