Zillow_umozni_zvysku_roka_pracovat_z_domu_viac_ako_5000_zamestnancov

Jedná sa o najväčšiu platformu ponuky nehnuteľností v USA

Zamestnanci po celom svete sa prispôsobujú novým politikám práce z domu, pretože koronavírusová pandémia núti mnoho spoločností obmedzovať prístup do svojich kancelárií, teda aspoň dočasne.

Spoločnosť Zillow, ktorá vlastní platformu s najväčšou ponukou realít v USA oznámila, že umožní zamestnancom pracovať z domova po zvyšok roka. Táto spoločnosť má viac ako 5 000 zamestnancov.

Generálny riaditeľ spoločnosti Zillow – Rich Barton oznámil túto správu na sociálnej sieti Twitter.

Rozhodnutie spoločnosti Zillow objasňuje potenciálne zmeny, ktoré sa objavujú v oblasti komerčných nehnuteľností, pretože niektoré spoločnosti si uvedomujú, že zamestnanci môžu efektívne pracovať aj z domu. James Gorman, ktorý je generálnym riaditeľom spoločnosti Morgan Stanley je presvedčený, že dočasná politika spoločnosti v oblasti práce z domu dokázala, že by mohli fungovať s „oveľa menším objemom nehnuteľností“.

Súvisiace: Služba Messenger Room je odpoveďou Facebooku na Zoom

Približne 90% zamestnancov spoločnosti pracuje počas pandémie z domu.

Gorman v rozhovore pre televíziu Bloomberg uviedol: „Dokázali sme, že dokážeme pracovať aj z domácností,“ … „Ak sa ma pýtate či vidím budúcnosť, kedy bude každý týždeň, alebo každý mesiac, veľa našich zamestnancov pracovať z domu? Jednoznačne.“

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: The Real Deal

Facebook komentár