Od začiatku európskej dlhovej krízy narastal odpor voči myšlienke zjednotenej Európy. No, to by sa malo zastaviť, takže najlepšie by bolo označiť toho, čo je proti Európe, ako neo-nacistického popierača holokaustu. Koniec argumentu. Vzhľadom k tomu, že Nobelovu cenu za mier dostala EÚ, každý, kto je proti EÚ, je samozrejme proti mieru a inštitúciam, ktoré pracovali tak neúnavne, aby sa zabránilo reinkarnácii Hitlera. Ak ste proti mieru v Európe, potom ste zrejme za Hitlera, nacista, ktorý miluje vojnu a plynové komory; a potom čokoľvek, čo poviete, môže byť jednoducho odignorované.

Kým Európa je veľmi liberálna v otázke verejnej nahoty a zmiešaných nudistických sáun, netoleruje otázky ohľadne aktuálneho ducha doby. Väčšina Európanov je veľmi hrdých na svoje otroctvo a zbožne káza o nadradenosti svojej komunistickej federácie. Súčasné nepokoje v celej Európe nie sú proti komunizmu, ale o tom, kto dostane peniaze; súčasná oligarchia alebo proletariát.

Komunista, vravíte!

Väčšina ľudí si myslí, že Európa je socialistická, pretože to takto ľudia v Európe popisujú, aj keď tak radšej ignorujete komunistické zázemie svojich vodcov, ako je napr. predseda Európskej komisie José Barroso . Keď strávite nejaký čas čítaním oficiálnej tlačovej správy Komisie, dospejete k nepríjemnému záveru, že EÚ nie je len komunistická, ale nebezpečne komunistická. Napríklad, zamyslite sa nad touto tlačovou správou o mliečnych kvótach, zrejme tam musí byť nejaká medzinárodná kríza v produkcii mlieka, prečo mať inak kvóty? Prečítajte si tlačovú správu ďalej a zistíte, že problém nie je nedostatok mlieka, ale prebytok mlieka. Šesť krajín prekročilo svoje výrobné kvóty na mlieko a teraz poľnohospodári musia byť potrestaní za tento ohavný zločin. Jediný rozdiel je v tom, že už farmárov nestrieľajú, len ich dotlačia k vyhláseniu bankrotu.

EÚ, alebo presnejšie Európska komisia, má propagandistické oddelenie s názvom DG-Comm. Jeho misia, ich vlastnými slovami, je “vytvoriť pre európskych občanov pocit vlastníctva európskej integrácie a identity, a na podporu ich celoeurópskej občianskej účasti”. Nie je to kolektivistická myšlienka, alebo čo? Okrem veľkej DG-Comm mediálnej mašinérie, existuje niekoľko novín, ktoré vydávajú smiešne články o nejakom novom probléme, ktorý si vyžaduje okamžitý zásah. Podľa jedného plátku je britská vláda “neochotná spolupracovať a zvykne zaskočiť neočakávanými prekvapeniami nič netušiace partnerské krajiny EÚ”, alebo “vzťah medzi EÚ a Švajčiarskom je dysfunkčný a neústupnosť Bernu ohrozuje jeho prístup na trhy EÚ”. Existuje nespočetné množstvo ďalších príkladov na toto agresívne myslenie skupiny, ktoré prichádza z Bruselu, od jednoduchých až po viac sofistikovanejšie, ale všetky sú nezmyselné.

Teraz, prečo vlastne nazývam EÚ federáciou miesto „spoločný trh“ alebo „klub“, je kvôli nasledujúcemu. EÚ má jedinečný súbor právnych predpisov s názvom Acquis Communautaire, ktorý upravuje vzťah všetkých členských štátov. Má “Najvyšší súd” nazývaný Európsky súdny dvor a jeho rozhodnutia nahrádzajú všetky vnútroštátne súdy týkajúce sa právnych predpisov EÚ. Potom je tu Európsky parlament, ktorého zákon je najvyšším zákonom Európy; zanedbanie prijatia právnych predpisov EÚ má za následok vysoké pokuty. Európska komisia je výkonný a správny úrad EÚ; čoskoro by mohol získať právomoc vetovať národné rozpočty. Potom je tu konečne ECB; centrálna banka, ktorá ovláda všetky centrálne banky a potme ich spútava. S novým plánom ECB, s cieľom znížiť výnosy dlhopisov cez program priameho nákupu dlhopisov, EÚ môže priamo manipulovať ekonomiku každého členského štátu a potrestať nevyhovujúce štáty. V súčasnej dobe EÚ funguje ako federácia, ale elita eura to chce zmeniť na “super štát”.

Za účelom riešenia problémov, ktoré prináša centrálne plánovanie, umelo nízke úrokové sadzby a tlač peňazí, Komisia rozhodla, že riešením je robiť viac vecí rovnako. Nedávno zverejnili tento plán ako “nové myslenie pre Európu“, a nie je to nič viac než vylepšená verzia obvyklých komunistických táranín a k tomu zahrňujúca pekné slová šťastia, ako je demokracia, spravodlivosť, rovnosť, rast, ochrana a reforma.

S týmto plánom Európska elita vnúti politickú a hospodársku integráciu prostredníctvom manipulácie finančného systému a rozvrátením politických systémov v členských štátoch. Aby sa spustil tento proces, Komisia čoskoro zverejní plán o priamom dohľade nad bankami a rozpočtami členských štátov. To spolu s programom ECB o priamom nákupe dlhopisov vytrestá nevyhovujúce štáty; a to vyčerpaním prostriedkov, vetovaním rozpočtu, alebo vysokými výnosmi z dlhopisov. Z ideologických dôvodov bude daň z finančných transakcií vnútená každému; má širokú podporu v rámci Európy a jediná krajina, ktorá namieta je Britské spojené kráľovstvo. Aby boli všetci v rámci EÚ rovnako „priškrtení“, existuje návrh na zavedenie “spravodlivého” univerzálneho daňového systému; toto by malo zabrániť pohybu pracovných miest a ľudí po celej Európskej únii a nakoniec aj odstrániť všetku “neférovú” daňovú konkurenciu. Ale v žargóne doby to nie je daňová konkurencia, ale “nekalé daňové subvencie uplatňované nevyspytateľnými členskými štátmi”.

Nakoniec najväčším podvratným návrhom by bol vznik oficiálne schválených, celoeurópskych politických strán. Politické strany so sídlom v Bruseli, ale aktívne v národných zákonodarných zboroch budú prostriedkom, ako potlačiť anti-EÚ názory. Nakoniec národné vlády budú zaplnené úplnými pre-EÚ klonmi. Keďže mnoho ľudí v Európe vidí politiku, ako jediný spôsob, ako uspieť, ambiciózni a hlúpi sa ochotne sami predajú pre kariéru a istotou.

Tieto zmeny určite znemožnia podnikanie v Európe. Jedným z dôvodov, že niektoré časti východnej Európy boli schopné sa rozvíjať, bolo odstránenie byrokracie a represívnych daní. S univerzálnym daňovým systémom firmy už nebudú môcť zvýšiť zisky tým, že sa presťahujú, oblasti s menej rozvinutou infraštruktúrou už neprilákajú investorov vďaka nízkej daňovej politike. Vynechané pracovné pozície sa budú zhlukovať okolo rozpadajúcich sa miest; to povedie k viacerým centrálne plánovaným projektom, ktoré budú tlačiť Európu ďalej do jej špirály smrti. Množstvo násilností sa zvýši, pretože každý bude mať strach zo straty toho mála, čo má.

Ako môžu duševne zdraví ľudia bojovať proti tejto beštii bez toho, aby sa stali mučeníkmi?

Tieto pevne byrokratické systémy poskytujú kľúč  k ich vlastnému zániku. Ľudia v rámci systému sa posadnuto boja oficiálnych ‚čiernych bodov‘ a zlých pracovných správ. Všetky práce v rámci systému sa točia okolo presúvania dokumentov, reagovania na oficiálne otázky, písania dokumentov o reakciách na otázky, písania dokumentov o minulých reakciách na oficiálne otázky a písania dokumentov o budúcich zlepšeniach, čo sa týka reakcií na oficiálne otázky. Keď sa vyskytne oficiálna sťažnosť, ľudia v rámci systému budú nútení reagovať na to včas. Ak sa systém zaplaví s viac a viac oprávnene vyzerajúcimi sťažnosťami, bude potrebných viac prostriedkov, aby sa zvládla pracovná záťaž; záťaž expanduje geometricky keďže viac zdrojov je povinných oficiálne dokumentovať a sledovať každú fázu procesu. Systém sa nakoniec zrúti, keďže bude nútený prideliť väčšinu svojich zdrojov na správu triviálnych záležitostí.

Ako príklad, nedávno chamtivý manažér plantáže bol nútený odstúpiť kvôli (zakašlanie) sťažnosti tabakového producenta “Swedish Match”, ktorý mal prispieť k úspechu, aby snus sa predával v rámci EÚ. Bol nútený odstúpiť na základe sťažnosti predloženej OLAF, ktorý poskytuje služby tak, aby ste sa mohli anonymne sťažovať, kliknite tu, a nechať vyhodiť komisára podľa Vášho výberu.

Zdroj: FinMarketWeb

Facebook komentár