V dňoch medzi 8 -13. 9. 2015 sa v Cannes koná medzinárodný yachtingový festival na ktorý Vás úplne prvý krát pozývame pozrieť spoločne so slovenskou spoločnosťou LUXURY YACHTS.

Spoločnosť LUXURY YACHTS so sídlom v Dunajskej Strede je výhradným distribútorom značky SACS pre Slovenskú a Českú republiku a špecializuje sa na super-rýchle RIB (rigid inflatable boat) lode od 7 až do 19 metrov. Viete si predstaviť výkon od 250 do 2400 koní?

Príďte sa na vlastné oči presvedčiť a vychutnať tento jedinečný festival na ktorom bude vystavených takmer 550 lodí a práve počas tejto udalosti uzrú svetlo sveta aj tie najnovšie kúsky.

Návštevníci, a potencionálny záujemcovia si všetky spomínané luxusné kúsky budú môcť pozrieť v dvoch prístavoch na francúzskej Riviére: “Le Vieux Port” a “The Port Pierre Canto.”

Využite túto jedinečnú príležitosť práve so spoločnosťou LUXURY YACHTS aby ste si mohli naplno vychutnať svoju radosť z plavby. Budete si môcť vyskúšať na vode až 6 vybraných modelov. V prípade dohodnutia si skúšobnej jazdy, kontaktujte info@luxury-yachts.sk

Ich modely si môžete pozrieť nižšie:

VIAC NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI LUXURY YACHTS

Facebook komentár