Akýkoľvek milionár môže získať byt s výhľadom na panorámu. Ale musíte byť super bohatý na to, aby ste mali garáž s výhľadom na panorámu mesta, pre vaše Ferrari.

Byt je na predaj v centre Manhattanu a je ponúkaný s dvoma nezvyčajnými a špeciálnymi výťahmi, ktoré dostanú vaše auto do jeho vlastnej “Nebeskej garáže”, s výhľadom na mesto a skryté sklenené schodisko, ktoré vedie k spální s názvom “Nebeská klenba.”

Ryan Serhant, ktorý je agentom pre túto nehnutelnosť poznamenal: “Keď ľudia prídu a chcú si pozrieť tento byt, veľa krát použijú slová rozčarovania.

Súvisiace: 3 miliónové Ferrari, ktoré nemôžete vziať na cestu

Ak sa chcete autom dostať do bytu, vstúpite do tajného výťahu na ulici, ktorý vás vyvezie bez toho, aby ste vôbec museli von z auta. Keď sa dostanete na 14. poschodie, dvere výťahu sa otvoria a vy sa dostanete do lesklej sklenenej garáže s panoramatickým výhľadom na Empire State Building a zvyšok Manhattanu.

Serhant ďalej poznamenal: “Tento špeciálny prechod do Vášho výškového apartmánu, bez toho aby ste vystúpili je naozaj úžasný.”

Ďalej poznamenal: “Kto iný má takúto gáraž priamo pri svojom byte a s výhľadom na celé mesto?”

Lenže je to naozaj iba pre super bohatých jednotlivcov. Ale k tomu, aby ste mohli dať svoje Ferrari do takejto garáže, budete potrebovať 19,5 milióna dolárov.

Zdroj: NBC

Facebook komentár