Parkovacie miesta sa stávajú novým luxusom.

Jedným z týchto vyhľadávaných miest je elitná bostonská štvrť Beacon Hill, kde by jedno parkovacie miesto mohlo byť predané až za 650 000 amerických dolárov.

Pokiaľ ide o požadovanú cenu, spoločnosť Bates Real Estate verí, že sa jedná o najdrahšie parkovacie miesto, ktoré bolo kedy v tomto meste predávané. Bolo by taktiež drahšie, ako polovica bytov na trhu v Bostone.

Táto rekordná suma za parkovacie miesto je pochopiteľná, keďže ceny vo veľkých mestách rastú, ako priestoru ubúda a bohatí tohto mesta chcú bezpečné miesta pre svoje vozidlá značiek Ferrari a Bentley.

Súvisiace:
Superšportové špeciálne auto je navrhnuté tak, aby sa vošlo aj na jachtu
Prečo chcú miliardári tieto luxusné elektrobicykle az 40 000 eur

V New Yorku, v okolí SoHo sa ponúkajú parkovacie miesta za 1 milión dolárov alebo viac. A niekoľko parkovacích miesto v San Franciscu stojí viac než 100  000 dolárov.

Ponuka mesta Boston opisuje miesto na predaj, známe ako “jednotka # 236”, ako “veľmi vzácnu možnosťou zakúpenia garážového státia v prestížnej štvrti Beacon Hill.”

Podľa správy spoločnosti Bates, iné parkovacie miesto v garáži, známe ako priestor # 126 bolo v októbri predané za 390 000 dolárov.

Samozrejme, že za 650 tisíc dolárov si môžete tiež kúpiť dve Ferrari, alebo mať svojho komorníka, ktorý bude mať parkovanie na starosti.

Zdroj: The Bates Real Estate

Facebook komentár