Tato_spolocnost_rozdava_luxusny_vylet_do_Thajska_v_hodnote_5_000

Rezort Village v rámci Coconut Island.

Uvažujete kam ísť na letné prázdniny počas tohto roka? Čo tak sa vydať na cestu do mesta Phuket, v Thajsku?

Značka ponúkajúca nápoje založených na rastlinnej báze – Silk rozdáva luxusný výlet s peniazmi na míňanie do Thajska, odkiaľ spoločnosť využíva kokosové orechy používané v nápojoch.

Cesta, v hodnote 5 000 dolárov, podľa spoločnosti, zahŕňa letenky pre dve osoby, päť nocí v apartmáne v luxusnom rezorte Village na ostrove Coconut (päť minút cesty loďou z Phuketu) a 1000 dolárov v hotovosti určených pre míňanie.

Tento kokosový ostrov, neďaleko východného pobrežia ostrova Phuket, má približne 500 miestnych obyvateľov a podľa ostrova Phuket.com sa jedná hlavne o rybársky a poľnohospodársky ostrov. Má dažďové pralesy a krásne pláže.

View this post on Instagram

happy Monday#phuket #trip #sun#summer#swing #travel#coconutisland #happytime#weekend#phuketthailand #asia#villagecoconutisland #🏝 #🏖 #🌴

A post shared by yoyo (@yoyo_huhang) on

Rezort má spa, súkromnú pláž, tri reštaurácie, tenisové kurty, bicykle ako poskytuje aj vodné športy ako jazda na kajaku a plachtenie. Medzi niekoľkými navrhovanými aktivitami môžu víťazi absolvovať kurzy varenia a získať kúpeľné procedúry na báze kokosových orechov (ako kokosový telový peeling).

Rezort Village - Coconut Island, Thajsko.

Rezort Village – Coconut Island, Thajsko.

Navyše, „víťaz pred tým, než sa vydá do Phuketu poletí do Bangkoku,“ uviedol zástupca spoločnosti Silk, takže víťaz a ich hosť (ak sa tak rozhodnú) môžu navštíviť trh s kokosovými orechmi v Bangkoku.

Vrámci súťaže jednotlivci musia spoločnosť Silk napísať, prečo si zaslúžia cestu (do 150 slov alebo menej) a porotcovia podľa zástupcu spoločnosti Silk budú hľadať „hlbokú lásku ku kokosovým orechom a presvedčivý príbeh o tom, prečo si zaslúžia cestu a majú aj silný zmysel pre záľubu v cestovaní.“

Prihlášky by mali byť zaslané e-mailom do polnoci 16. júna a víťaz bude vyhlásený 21. júna. Víťaz s hosťom si môže vybrať termín cesty medzi júlom a októbrom 2019.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy 

Zdroj: Yahoo, MSN

Facebook komentár