Ak Vás zaujal niektorý z článkov a chcete podporiť našu prácu, najjednoduchší spôsob ako tak urobiť je kliknúť na “páči sa mi to“, alebo náš článok “tweetowať.  Vaša odozva nás vedie k tomu aby sme pokračovali v publikovaní a preto Ďakujeme za každú jednu návštevu, odporúčenie, zdielanie, like alebo tweet… :-) Team portálu www.FinancnyTrh.com

VIP číslo mobilného telefónu bolo na charitatívnej aukcii v Abu Dhabi predala za viac ako dva milióny dolárov.

Číslo 777-7777 a jej sprievodný balíček nárazník telefónnej spoločnosti Etisalat z Blízkeho východu bolo predané za 7 877 777 dirhamov ( $ 2,1 miliónov , £ 1,3 milióna ) – uviedli Národné noviny Spojených Arabských Emirátov. Ale má to jeden háčik. Nemenovaný kupca v skutočnosti nevlastní jeho nový nezabudnuteľný číslo, pretože všetky čísla technicky patria vláde.

Namiesto toho tento víťaz dostane telefónu zmluvu na dva roky s balíkom Etisalat Diamond Plus, ktorá zahŕňa 22 500 minút na telefonovanie, 22 500 textových správ a 100 GB dát počas každého mesiaca. Na deň tak má 12 hodín hovoru a 725 textových správ. Na webových stránkach Etisalat sa uvádza, že štandardný VIP balíček stojí zhruba 230 dolárov mesačne.

Súvisiace články:

Emisie islamských dlhopisov – Sukuk(ov) zaznamenajú dlhodobý rast

Neuveriteľné fotografie toho, ako sa Katar zmenil za viac ako 40 rokov

Aké to je, žiť v Katare, v najbohatšej krajine sveta

Ďalšie menej žiaduce čísla boli vydražené vrámci rovnakej udalosti. Číslo 777-7770 bolo predané za zhruba 340 000 amerických dolárov a stovky uchádzačov neboli odradení varovaním od telefónneho regulátora niekoľko dní pred udalosťou, ktorá poznamenal, že má právo kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť tieto špeciálne čísla.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Kashmir Dispatch

Facebook komentár