Luxusná limuzína v rámci faceliftu modernizuje vzhľad a výbavu, ale predovšetkým ponúka popri štandardnému modelu aj verziu s extra priestorom pre cestujúcich vzadu. Milionári už určite nervózne čakajú na realizáciu svojich objednávok.

Dôležité je hlavne, že sa Mulsanne opäť dotiahol technologicky na súčasný štandard, takže vo vozidle nájdeme Apple Carplay aj Android Auto, palubný systém má 60 GB SSD disk a na zadných sedadlách nájdeme desaťpalcové tablety so všetkým potrebným softvérom. Samozrejmosťou je aj ovládanie všetkých dôležitých funkcií zozadu, prostredníctvom špeciálneho diaľkového prislušenstva, ktorý tak veľmi bavil na “starom” Mulsanne.

Jednou z hlavných noviniek je práve predĺžená verzia, ktorá pridáva oproti základu až 25 centimetrov v druhom rade sedačiek. Tie sú samozrejme polohovacie, takže v dlhej verzii sa môžete naozaj doslova natiahnuť. K dispozícii sú tiež nové stolíky, ktoré sú vraj oveľa komplexnejšie (otázka je, či práve od stolíka toto požadujeme) a tiež väčšia presklená strecha, vďaka ktorej do interiéru prúdi viac prirodzeného svetla. Je možné si pekne z chladničky rozložiť aj svoje obľúbené šampanské.

Súvisiace:
Dovolenka kde budete riadiť Bentley na zamrznutom fínskom jazere – za $ 15 000
S výberom nového Bentley vám poradí ich skvelá aplikácia!

Okrem luxusných kresiel si môžu cestujúci urobiť aj potrebné súkromie – sklenená prepážka a zadné okno sú elektrochromatické a možno ich teda zmeniť jednoduchým stlačením tlačidla z číreho na nepriehľadné.

Bentley Mulsanne je veľkou limuzínou od zákazkovej divízie Mulliner …

… vzadu je priestor inšpirovaný od “súkromných lietadiel”

Takmer každá časť tohto vozidla môžu byť prispôsobené podľa špecifikácií zákazníka.

Zdroj: Bentley, CarMagazine

Facebook komentár