Tak toto je ďalší ČLÁNOK NAŠHO NOVÉHO PROJEKTU S NÁZVOM MotivacnyWeb.sk, ktorý je zatiaľ pre Vás Prístupný Na Facebooku

Mnoho detí je podnikateľskou túžbou mať stojan na limonádu. Toto ale nieje prípad 7-ročného Rylanda Goldmana. Tento chlapec má väčšie plány.

Keď sa jeho rodina nedávno presťahovala do Los Gatos, do štátu Kalifornia, Ryland spozornel, keď uvidel veľkú obchodnú príležitosť: veľa chodcov. Jeho rodina žije blok od základnej školy. Každé ráno popri ich dome, tak prejde veľký počet rodičov a detí.

Príležitosť? Pozrite sa. Ale Ryland má aj veľké sny. Jeho rodičia uviedli, že Ryland keď mal iba 3 roky si chcel otvoriť vlastnú reštauráciu. Takže, keď si chete naplniť sny, uvidíte každú príležitosť.

Nie každý deň, ale často mu jeho rodičia pomáhajú, keďže Ryland vstáva veľmi skoro, a pečie rôzne druhy koláčov, muffinov a orieškových sušienok. Taktiež sa snaží zvyšovať jeho ponuku, keďže z jeho rozkladacieho stolíku pri chodníku pred jeho domom dostanete kávu a aj rôzne druhy džúsov. Rylandova “reštaurácia” je pre neho taktiež skvelým biznisom. V niektoré rána predá produkty za viac ako 100 dolárov.

Skúste sa inšpirovať týmto chlapcom, ktorý si plní jeho vášeň pre podnikania v oblasti predaja potravín a nápojov. Ak niečo chcete robiť, proste za tým choďte a snažte sa vidieť príležitosti.

Zdroj: nbcbayarea

Facebook komentár