Minimalizujte_ranny_stres_a_ine_najlepsie_tipy_na_tyzden

Aj pre ranné vtáčata, nieto ešte nočné sovy, je ťažké začať deň správne a radostne. Mnohí trávia rána tým ako dostať deti do školy, ponáhľajú sa a potom bojujú s prevádzkou na cestách. Bohužiaľ, stres môžete do seba dostať ešte predtým, než sa pustíte do práce a až nakoniec zaplní Váš celý deň.

Našťastie existujú niektoré kroky, ktoré môžete použiť počas  svoje rutiny, aby ste minimalizovali túto frustráciu. Napríklad večer pred pracovným dňom si skúste pripraviť veci na ráno – uviedol Kevin Daum. Dodal: “20 minút si pripravte všetko, čo vám môže ušetriť 30 minút vašej možnej nervozity, alebo hľadania kľúčov od auta.” Potom, keď sa prebudíte druhý deň, skúste 15 minút meditovať. Vhodná meditácia stimuluje mozog a odstráni negatívnu energiu.

Najlepší spôsob, ako zostaviť v spojení s ľuďmi

Raz za čas, je dôležité obrátiť vašu pozornosť od príjmov a firemných čísel a namiesto toho ju zamerať na seba a na ľudí okolo Vás. To zahŕňa vašich kolegov, zákazníkov, investorov atď. Jedným z najlepších spôsobov, ako to urobiť: “Nebojte sa vyjadriť svoju osobnosť ako podnikateľ, a uistite sa, že vaši zamestnanci robia to isté. Budete sa diviť, ako zákazníci pozitívne reagujú..

Neopakujte chyby, ktoré by mohli zničiť Váš prejav

Vezmite si poučenie od predošlých chýb spíkerov, ktoré ste videli a keď bude rad na vás, aby ste niečo povedali, nerobte už tieto ich chyby. Napríklad, ak vám niekto položí otázku bez mikrofónu, hneď na to neodpovedajte. Po prvé zopakujte túto otázku, potom odpovedzte. To umožní každému okolo, aby to počul otázku na ktorú odpovedáte a po pár sekundách môžete začať odpovedať.

Nový spôsob, ako splniť nové ciele

Väčšina ľudí začína január s niekoľkými plánmi, ktoré dúfajú, že do konca tohto roka dosiahnu. Problém s týmto prístupom je, že dáva ľuďom príliš veľa času, aby to mohli odkladať. Takže namiesto toho, aby ste svoje ciele dosiahli v priebehu 12 mesiacov, skúste tak robiť po dobu 12. týždňov. “Dvanásť týždňov je dostatočne dlhá doba, kde môžte dosiahnuť významný pokrok, ale dosť blízko na to, aby ste nestratili zo zreteľa svoj časový termín,” O tomto Vám tím MotivacnyWeb.sk prinesie kompletný článok.

Ukážte váženie si … svojich zamestnancov

Ďakujte svojim zamestnancom – často. Oni by mali vždy vedieť, ako si ich vážime. Ak však v skutočnosti nie ste skutočne spokojní s ich prácou, možno je na čase ich nechať ísť. Nemali by ste si držať niekoho, kto neprispieva do spoločnosti a možno, že by mohol byť šťastnejším, ak by pracoval pre niekoho, kto ho v skutočnosti ocení.

( AK by niekoho bavili preklady podobných článkov “Komunitného Motivačného projektu”, nech sa Nám prosím ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Helpguide

Facebook komentár