Jeden z najväčších svetových apartmánov má práve svoje sídlo v jednej z najmenších krajín sveta. Tento byt je o rozlohe necelých 3 300 metrov štvorcových a jeho sídlo je v Monaku, ktoré má najmenší podiel obytných plôch na jedného obyvateľa.

Tento strešný byt taktiež zrejme bude najdrahším bytom, ktorý bol kedy postavený, keďže sa očakáva, že bude predaný za takmer 400 miliónov amerických dolárov.

To nie je až tak prekvapujúce, vzhľadom k tomu, akí občania v Monaku prevažne bývajú. Takmer 30% z jeho 37 000 obyvateľov sú milionári (podľa WealthInsight).

Súvisiace: Monako: výzvy lákadla pre bohatých ľudí tohto sveta

Nasledujúce fotografie ukazujú, ako sa tento luxusný byt vznáša vysoko nad panorámou Monaka a ako zároveň poskytuje ohromujúci výhľad zo svojej izby a terasy.

Tento byt sa nachádza v Odeon Tower a bude tak v druhej najvyššej stavbe na celom pobreží Stredozemného mora (v EÚ). S obyvateľmi tejto budovy bude kráľovsky zaobchádzané.

K dispozícii budú mať palácové súkromné ​​lobby (na obrázku vyššie), parkovisko s obsluhou, súkromné​ho šoféra a špeciálnu dopravu, luxusný supermarket, obchodné centrum a kino.

Developer Groupe Marzocco ohlásil, že budú mať k dispozícií aj služby recepcie, posilňovňu a saunu s výberom bazénov, pre súkromné a verejné stretnutia a luxusné cateringové služby.

Päťpodlažný byt bude mať veľký vonkajší priestor, ktorý bude mať oválny bazén.

K dispozícii bude päť hlavných izieb.

Terasy majú kryté steny rastlinami, palmami a sochami, rovnako ako sklenenými stenami.

Ako možno očakávať od takéhoto luxusného bytu, interiér je robený jemnou remeselnou prácou a je z  najkvalitnejších materiálov.

Súvisiace: Šialený ekologicko-luxusný rezort privátneho ostrova Marlona Branda

Okolie vaní je obložené mramorom sú využívajú rôzne farebné kamene pre kontrast.

Obyvatelia tohto bytu budú mať panoramatický výhľad na krásnu Riviéra – a to aj z kuchyne. K dispozícii budú mať päť kuchýň – jednu na každom poschodí.

Zdroj: Yahoo, LATimes

Facebook komentár