Beyoncé.

Beyoncé.

„Icy Park“ je konečne tu. Značka športového oblečenia Beyoncé pod označením Ivy Park x Adidas v piatok cez online predstavila tretiu kolekciu tovaru, po takmer mesiaci neúplných informácií v rámci sociálnych sietí.

Kolekcia je plná “ľadových” farieb, vrátane bielej, svetlo modrej, ružovej a viacfarebných výtlačkov, v rámci položiek, ako sú pletené kombinézy, latexové oblečenie a bundy s monogramom. Cena väčšiny odevov je nižšia ako 200 dolárov, rovnako ako obuv, ktorá obsahuje upravenia niekoľkých existujúcich línií tenisiek Icy Park.

Tovar kolekcie Icy Park sa začal predávať cez online v piatok o 16:00 a deň predtým, ako sa objavil vo vybraných obchodoch spoločnosti Adidas po celom svete.

Je to tretia kolekcia Beyoncé od podpísania dohody so spoločnosťou Adidas v roku 2019. Jej predchádzajúce kolekcie Ivy Park, keď boli uvedené na trh v mesiacoch január a október minulého roku, sa vypredali do niekoľkých hodín.

Beyoncé oblečená v svojej najnovšej kolekcii Ivy Park x Adidas, ktorá sa začala predávať 19. februára 2021.

Beyoncé oblečená v svojej najnovšej kolekcii Ivy Park x Adidas, ktorá sa začala predávať 19. februára 2021.

Značka “Queen Bey“ (Beyoncé) pomohla spoločnosti Adidas zúročiť celonárodný posun k oblečeniu pre voľný čas, pretože veľa Američanov pracujúcich na diaľku z domova sa obracia skôr na pohodlné mikiny a tričká, ako na formálne obchodné oblečenie. Nedostatok plus tváre celebrít boli víťaznou kombináciou spoločnosti Adidas, ktorú využíva na spoluprácu v rámci značiek s obmedzeným uvoľňovaním pomocou iných hviezd, ako sú športovci – vrátane Pharrella Williamsa a Kanyeho Westa.

Vírusový marketing bol hlavnou súčasťou stratégie na podporu kolekcie Ivy Park. Začiatkom tohto týždňa Beyoncé a Adidas zverejnili sériu fotografií a videí, ktoré obsahovali jej dcéru Blue Ivy Carter, ktorá mala na sebe kolekciu, čím sa okamžite stala najpopulárnejšou témou na sociálnej sieti Twitter. Značka taktiež poslala výbavu Ivy Park známym osobnostiam a influencerom, ako sú herečka Taraji P. Henson a aktivista hnutia Black Lives Matter – DeRay Mckesson.

Výkonná riaditeľka spoločnosti Adidas – Kasper Rorsted ocenila Beyoncé za to, že pomohla zvýšiť tržby maloobchodnej skupiny, a označila ju za „pravdepodobne najvplyvnejšiu ženskú predstaviteľku zábavného priemyslu súčasnosti vo svete“ počas akcie, ktorá sa konala v marci pre investorov a médiá.

Tržby elektronického obchodu spoločnosti Adidas vo fiškálnom druhom štvrťroku medziročne vyskočili o 93% a v nasledujúcom štvrťroku o 51%, čo je svetlé miesto v náročnom období spoločnosti z dôvodu pandémie.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: CNN, Yahoo

Facebook komentár