Možno, že už tretíkrát bude mať miliardár a investor George Soros šťastie.

Tento víkend sa 83-ročný Soros, ktorý bol už dvakrát ženatý, ženil ešte raz so 42-ročnou Tamiko Bolton-ovou, ktorá je konzultantkou pre zdravotnú starostlivosť a vzdelávanie.

Trojdňová oslava vyvrcholila malou ceremóniou, pri statku Sorosa v Bedfordu, v štáte NY. Potom nasledovala recepcia pre 500 osôb.

Medzi tými, ktorí prišli zablahoželať tomuto páru bol demokratická vodkyňa Bieleho Domu – Nancy Pelosi a prezident Svetovej banky Jim Yong Kim. Bývalý generálny tajomník OSN – Kofi Annan pred davom predniesol prejav.

Správy ohľadom toho, že tvoria pár prišli v auguste roka 2012.

Tento ženích je považovaný za jedného z najbohatších mužov na svete. Bol tvorcom investičného fondu z roku 1962 a je najlepšie známy pre jeho veľkú stávku proti britskej libre, s ktorej v roku 1992 údajne získal čistý zisk odhadovaný na 1 miliardu amerických dolárov. Začiatkom tohto roka, časopis Forbes odhadol jeho čistý majetok na úrovni 20 miliárd dolárov.

Soros už bol dvakrát rozvedený. Taktiež čelí žalobe od bývalej priateľky v hodnote 50 miliónov dolárov, ohľadom jeho sľubu kúpiť jej apartmán za 1,9 milióna dolárov.

Keď sa opýtali, či s jeho najnovšou ženou uzatvoril predmanželskú zmluvu, jeho zástupca povedal, že Soros zverí podstatnú časť svojho majetku na charitu, ale o pani Bolton-ovú bude štedro postarané.

Zdroj: DailyMail

Facebook komentár