JP Morgan volá niektorých zamestncnov späť.

JP Morgan volá niektorých zamestncnov späť.

Podľa osoby oboznámenej s plánmi, podľa vedenia najväčšej americkej banky po mesiacoch práce na diaľku by mali vedúci pracovníci prichádzať späť do kancelárií.

Spoločnosť JPMorgan Chase v stredu uskutočnila rozhovory s vyššími manažérmi v rámci svojich divízií pre firemných klientov, ale aj obchodovania sídliacich v Londýne a New Yorku. Títo manažéri boli požiadaní o návrat do kancelárií od 21. septembra, s povolením niektorých výnimiek.

Táto osoba ďalej uviedla, že zamestnanci nebudú vyzvaní, aby prišli do práce, ak sú vysoko rizikoví, žijú s niekým, kto je vysoko rizikový alebo majú problémy s koordináciou starostlivosti o deti alebo domáceho vzdelávania.

Súvisiace: Zisk spoločnosti Zoom rastie o 3 300% z dôvodu práce na diaľku

Generálny riaditeľ spoločnosti JPMorgan Chase Jamie Dimon a väčšina operačného výboru spoločnosti sú podľa vyjadrení tejto osoby v kanceláriách už od leta.

Osoba nakoniec dodala, že rozhodnutie vrátiť späť manažérov bolo dôležité pre oblasť školení, najmä keď do spoločnosti prichádza nová trieda analytikov.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: WSJ

Facebook komentár