Automobily_Tesla_v_roku_2018_caka_vyznamna_aktualizacia

Zatiaľ čo plány spoločnosti Elona Muska, na plne autonómne automobily budú realitou pravdepodobne o niekoľko rokov, majitelia vozdiel značky Tesla budú môcť už čoskoro využiť veľkú aktualizáciu.

Musk používateľom na sociálnej sieti Twitter vo štvrtok poznamenal, že Tesla na začiatku roka 2018 príde s aktualizáciou svojich mapových a navigačných systémov a uviedol, že aktualizácia bude “od (tohto) súčasného systému predstavovať veľmi rozsiahlu aktualizáciu, na niekoľko rokov dopredu.”

Súvisiace: Tesla sa začína viac podobať na spoločnosti Google a Facebook

Po tom, čo užívatelia siete Twitter za posledné tri roky čelili nedostatok navigačných aktualizácií, Musk povedal, že Tesla je uprostred testovania svojho nového systému.

Musk taktiež naznačil, že ostatné aktualizácie spoločnosti Tesla môžu byť na ceste. Po následnym pozititívnych výsledkoch z prieskum Consumer Reports, v ktorom automobilku Tesla označili za najlepšiu automobilovú značka v “spokojnosti majiteľov”, Musk povedal, že nový softvér “sa čoskoro stane realitou.”

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Twitter, ABC

Facebook komentár