Kompletne_prepracovany_iPhone_8_uz_coskoro_2017

Ak dúfate, že si kúpite budúci iPhone od spoločnosti Appel je načase začať šetriť, keďže podľa očakávaní bude predstavený počas tohto roka (na jeseň) a príde aj s novým dizajnom.

Nadchádzajúce “špeciálne 10. výročie vydania” iPhonu by podľa očakávaní mohlo stáť viac ako 1000 amerických dolárov. S touto informáciou prišiel Mark Sullivana v článku Fast Company, ktorá súhlasí s mnohými správami, ktoré prichádzajú od ázijského dodávateľského reťazca spoločnosti Apple.

Taktiež sa očakáva, že spoločnosť Apple v budúcom roku predstaví 3 nové iPhony. Najdrahší z troch smartphonov bude mať nový druh obrazovky – OLED, ktorá má vplyv na lepšiu účinnosť batérií a tmavšie odtiene čiernej.

To je presne ten telefón po ktorom túžia fanúšikovia spoločnosti Apple, ale je otázne či budú chcieť zaň toľko zaplatiť. Cena modelu iPhone 7 začína na úrovni 650 dolárov. Je taktiež možné, že dodávky nebudú stačiť naplniť dopyt.

Súvisiace:
Pripravte sa na supercyklus s “nevídaným” dopytom po iPhone 8
Apple testuje viac než 10 rôznych prototypov iPhone 8

Tu je to, čo Sullivan poznamenáva na adresu nového modelu iPhone 8, ktorý môže byť nazvaný aj iPhone X:

* Obrazovka OLED o veľkosti 5,8 palca.

* Bočné strany vyrobené z “kovanej nerezovej ocele” a zadná časť bude zo skla. Tieto vyjadrenia potvrdzujú vyhlásenia analytika investičnej spoločnosti KGI Securities – Ming Chi Kuo.

* Domáce tlačidlo (home button) a snímač odtlačkov prstov bude súčasťou obrazovky, ktorá bude od okraja po okraj. Fast Company uvádza, že bočné tlačidlá okolo hlasitosti by mohli byť zo zariadenia odstránené.

* Dvojitá kamera, rovnako ako u iPhonu 7 Plus.

* Nová technológia 3D snímania, ktorú dodá spoločnosť Lumentum.

* Zdroj so znalosťou podnikania okolo spoločnosti Lumentum už skôr poznamenal, že Lumentum je jedným z dodávateľov 3D snímania pre nadchádzajúci iPhone.

* Dátumom je začiatok jeseň – pravdepodobne v septembri, ako obvykle.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: ZDNet, Yahoo

Facebook komentár