Spoločnosť Starbucks, ktorá ročne navyšeuje počet jej obchodov o viac ako 1500, plánuje realizovať niektoré experimentálné maloobchodné návrhy, ako súčasť svojho úsilia ovládnuť trh s kávou.

V decembri tohto roka spoločnosť Starbucks predstaví predajňu, kde bude len obmedzené množstvo značiek kávy a bude ich predávať pod značkou Reserve. Zhruba ďalších 100 obchodov plánuje vybudovať v najbližších piatich rokoch, v jej rodnom meste Seattle.

Hovorca spoločnosti Starbucks – Haley Drage povedal: “V jednej kaviarni zákazník nájde kombináciu praženia, výroby a predaja,” … “Bude mať obrovských :. takmer 1400  metrov štvorcových … Pre našich zákazníkov to naozaj bude pohlcujúci zážitok.”

Súvisiace: Do vysokých škôl prichádzajú Starbucks kamióny

Ďalej uviedol, že káva Reverse prichádzajú na trh v limitovaných sériách, ako jediná v 150. libier vážiacich vreckách extra drahej kávy Geisha, z Kostariky.

Drage taktiež povedal: “Niektoré z týchto káv, môžete vidieť len raz za život.”

Výrobné zariadenie v Seattli umožnia Starbucks rozšíriť svoju 4-roky starú značku Reserve, takže spoločnosť ju neskôr môže začať predávať v jej ďalších 1500 predajní.

Interiér kaviarní Reserve

Taktiež počas budúceho roka spoločnosť plánuje v New Yorku otvoriť svoj prvý expresný obchod, ktorý bude menší, ako je jej bežné predajné plochy. To je ďalšia oblasť, kde sa spoločnosť plánuje rozšíriť, aby sa pokúsila získať zákazníkov, ktorí preferujú štýl rýchleho obslúženia a interakcie.

Súvisiace: 5 spôsobov, ako Starbucks docieľuje väčšie míňanie u zákazníkov

Spoločnosť Starbucks taktiež plánuje ponúkať nové aplikácie, cez ktoré si jej zákazníci budú vedieť objednávať svoju kávu cez smartphony na vybratých miestach.

Starbucks zvýšila očakávanie, keď uviedla, že vo fiškálnom roku končiacom budúci mesiac by mala dokončiť jej 1550. predajňu a dodala, že  priebehu nasledujúcich 12 mesiacov plánuje pridať ďalších 1600 predajní.

Zdroj: DailyMail

Facebook komentár