Tento program pre jeho Model S by mohol pomôcť tomuto výrobcovi elektrického automobilu dostať sa k novej skupinu potenciálnych kupujúcich

Automobilka Tesla zavádza program prenájmu pre spoločnosti, ktoré chcú používať jej elektronické vozidlá a využiť daňové úľavy. S týmto vyjadrením prišla počas toho týždňa táto prelomová automobilka elektronických vozidiel.

Tesla sľubuje “jednoduchý, transparentný” a “užívateľsky prívetiví” program prenájmu s dohodami na menej ako tri strany dlhé a taktiež budú “písané zrozumiteľným jazykom.” Zákazníci si to budú môcť aj elektronicky podpísať.

( Súvisiace: Údržba modelu Tesla S (takmer) nie je potrebná )

V minulom roku, automobilka predstavila finančný plán prenájmu, ktorý generálny riaditeľ spoločnosti Elon Musk nazval “Revolučným.” Po 36 mesiacoch si zákazníci môžu ponechať svoj ​​model S alebo ho môžu vrátiť za rovnakú zostatkovú hodnotu v percentách ako model Mercedes S Class.

Cieľom toho všetkého je podľa Muska – “poskytnúť zákazníkom úplný pokoj.” Musk sľúbil, že osobne sa postará o každý takýto nákup uskutočnený v rámci tohto programu financovania – aj keď Tesla bude neschopnou robiť tak aj v budúcnosti.

Tesla na svojom blogu uviedla: “Počas tohto týždňa oznámený program prenájmu automobilov bude jednoduchší pre malé a stredné podniky, pokiaľ sa jedná o daňové odpočty. Ak budeme chcieť zvládnuť leasing, zriadi dcérsku spoločnosť – Tesla Finance.

( Súvisiace: Tesla Model S je najlepším automobilom roka 2014, ktorý si môžete kúpiť )

Tu je plný prepis z blog automobilky Tesla:

Pred rokom, Tesla predstavila záruku predajnej hodnoty, korá poskytuje zákazníkom možnosť vrátiť ich modelu S po troch rokoch za vopred známu hodnotu. V kombinácii s úverom na automobil poskytovaný bankovými partnermi spoločnosti Tesla, tento program poskytuje zákazníkom funkčný ekvivalent prenájmu, ale taktiež zákazníkom umožňuje získať výhodu na 7 500 dolárov vo forme federálnej dane z vozidla na elektrický pohon. Veľa našich zákazníkov sa rozhodli využiť túto záruku hodnoty predaja.

Do tej doby, však naši zákazníci vo forme malých a stredných podnikoch si pýtalo jednoduchý lízingový program a jednoducho si budú môcť odpočítať platby zo svojich podnikoých daní. Všimli sme si tieto žiadosti, a dnes sme radi, že môžeme oznámiť začatie leasingu pre podnikateľov.

Náš program lízingu je jednoduchý a transparentný, a navrhli sme, aby bol užívateľsky prívetivý. Firemní zákazníci ľahko môžu dopredu zistiť ich mesačné náklady na lízing pre svoj automobil na našich webových stránkach.

Kým zákazníci si zvykli na zmluvy, ktoré majú vaic ako 10 strán, zistili sme, že by sme mohli povedať všetko, čo bolo potreba povedať na menej ako troch stranách – a bude to napísané zrozumiteľným jazykom.

V súlade so smerovaním automobilky Tesla – ako robiť veci – môžu naši zákazníci spracovať a podpísať svoje zmluvy úplne elektronicky. Zákazníci si budú schopné zobraziť elektronickú verziu zmluvy predom, pred dodaním. Dokonca aj proces podpisu dodania je jednoduchý: pomocou jedného tlačidla na 17-palcovom dotykovom displeji, ktorý majú vo svojom novom modeli S.

( Súvisiace: 5 vecí, ktoré ste pravdepodobne nevedeli o Tesla Motors )

“Tesla Business Lease” je k dispozícii prostredníctvom dcérskej spoločnosti Tesla Financie, ktorú sme zriadili predovšetkým k ponuke tohto nového produktu pre firemných zákazníkov. Program prenájmu dokončí sadu produktov, vrátane záruky hodnoty predaja a pôžičiek od našich bankových partnerov, čo zahŕňa komplexnú škálu finančných potrieb pre zákazníkov Modelu S. Tieto možnosti financovania, ktoré sú poskyzované v kombinácii s úsporou paliva v modeli S poskytujú atraktívne hodnotu návrhu v porovnaní s tým, čo je k dispozícii u benzínových automobilov.

Tesla Motors Team

Zdroj: SFGate

Facebook komentár