Vrtuľník s označením Bell 525 Relentless sa v súčasnosti vyvíja a očakáva sa, že sa dostane do vzduchu prvýkrát tento rok na jar. Tento vrtuľník bol navrhnutý tak, aby spĺňal náročné požiadavky pre operácie v oblastiach ťažby ropy, ale taktiež bude k dispozícii s rôznymi luxusnými interiérovými prevedeniami kabín.

525 je priestranný vrtuľník s kabínou o rozlohe 8,2 metrov štvorcových a môže byť vybavený rôznymi druhmi technologického a zábavného vybavenia, ktoré sa čoraz častejšie nachádzajú na palube súkromných lietadiel. Nové obrázky z firmy ponúkajú vzorku VIP interiérových doplnkov, vrátane nadrozmerným otočným sedením a konferenčným rozložením.

Súvisiace: Interiér súkromného vrtuľníka Donalda Trumpa za $ 7 miliónov

525 Relentless je prvým komerčným vrtuľníkom, ktorý je v palube pre pilotov možné ovládať cez plne integrovaný dotykový displej Garmin. Môže letieť rýchlosťou až 286 km/h a na jedno natankovanie preletí takmer 930 kilometrov. Očakáva sa, že dodávky bude realizovať na začiatok budúceho roka. Spoločnosť Bell Helicopter doteraz neoznámil cenu ze tento vysoko luxusný vrtuľník.

Zdroj: Wikipedia, Bellhelicopter

Facebook komentár