Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017

Pozvánka na podujatie, počas ktorého Apple uvedie nové produkty na trh.

Spoločnosť Apple oficiálne potvrdila, že 12. septembra predstaví niekoľko zo svojich nových produktov. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Cupertino, v štáte Kalifornia, a práve tu vedenie firmy oznámi svoje plány do budúcnosti.

Môžeme bezpečne vyhlásiť, že sa bude jednať o najdôležitejšie uvádzanie nových produktov na trh za posledných niekoľko rokov. Apple je v súčasnosti najhodnotnejšou značkou na svete a mnohí nedočkavo očakávajú, čo bude zahŕňať nová ponuka jej výrobkov. Mal by sa medzi nimi nachádzať aj nový model iPhonu, o ktorom Wall Street predpokladá, že podnieti výrazné zvýšenie predajov.

iPhone však nie je jedinou novinkou, ktorú spoločnosť Apple predstaví. Očakávame, že v najbližšom období sa na trhu objavia aj nasledujúce produkty:

Väčšina analytikov očakáva predstavenie 3 nových modelov zariadenia iPhone.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_1

Jedným z nich by mal byť model iPhone X. Údajne bude vybavený novým OLED displejom, ktorý bude zaberať celú prednú časť zariadenia. Zbaví sa teda tlačidla „Domov“. Tento model by mohol podporovať bezdrôtové nabíjanie a bude pravdepodobne vybavený rýchlejším čipom.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_2

Dizajn modelu iPhone X bol neúmyselne potvrdený obrázkom, ktorý spoločnosť Apple pred nejakým časom vypustila na verejnosť.
Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_3

Toto je dizajn nového modelu, ktorý zverejnila priamo spoločnosť Apple. Všimnite si výrez na hornej časti zariadenia.

Detaily o ďalších dvoch nových modeloch iPhone 8 sú zatiaľ hmlisté. Údajne by však mali predstavovať zdokonalené verzie zariadení iPhone 7 a iPhone 7 Plus.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_4

To však nie je všetko. Spoločnosť pravdepodobne predstaví aj nový model inteligentných hodiniek Apple Watch.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_5

 

Vzhľad nových hodiniek bude pravdepodobne rovnaký ako pri starších modeloch. Jeden z nových modelov Apple Watch však bude disponovať modernou technológiou bezdrôtovej LTE siete. To znamená, že nebude musieť byť nepretržite prepojený so zariadením iPhone.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_6

Zdroj: Bloomberg

 

Medzi novými uvedenými produktmi bude aj multimediálne zariadenie Apple TV. Zákazníkom ponúkne obraz s rozlíšením 4K a režimom HDR.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_7

Zdroj: Bloomberg

 

Spoločnosť Apple tiež predstaví nový operačný systém iOS 11, ktorý sa stane najnovším softvérom pre zariadenia iPhone a iPad.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_8

 

Jednou z očakávaných funkcií nového operačného systému bude aplikácia ARKit. Developeri pomocou nej budú môcť využívať kameru zariadenia úplne novými spôsobmi. Operačný systém iOS 11 ponúkne neobmedzené možnosti rozšírenej reality.

 

Spoločnosť Apple sa na uvádzacej slávnosti pravdepodobne zmieni aj o zariadení HomePod. Jedná sa o reproduktory s pripojením na internet, ktoré by sa mali dostať do výroby už v tomto roku.

Vsetko_co_ocakavame_od_Apple_uz_12_septembra_2017_9

 

Už 12. septembra zistíme, aké novinky si pre nás pripravila spoločnosť Apple.
Tim Cook, generálny riaditeľ spoločnosti Apple.

Tim Cook, generálny riaditeľ spoločnosti Apple.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Yahoo, ZDNet

Facebook komentár