Od reťazcov s rýchlym občerstvením až po nápoje môže byť potravinový priemysel poriadne lukratívny.

Lynsi Martinez, majiteľka In-N-Out Burgeru, práve minula 17,4 milióna dolárov na sídlo v Los Angeles a my sme sa rozhodli vystopovať aj príbytky dalších výkonných riaditeľov potravinových sietí a reštaurácií.

 

 

1. Predseda spoločnosti Pizza Hut, Richard Freeland, vlastní sídlo v štáte Indiana o veľkosti 30 000 štorcových stôp, ktoré vyzerá ako zámok. Údajne stálo 35 miliónov dolárov.

Zdroj: Curbed

 

 

2. Dedička reťazca In-N-Out Burger, Lynsi Martinez, práve kúpila toto kalifornské sídlo v Bradbury za 17,4 milióna dolárov. Dom sa vyznačuje divadlom pre 20 ľudí a plaveckým areálom o rozlohe 1300 štvorcových stôp.

Zdroj: Curbed

 

3. CEO spoločnosti Papa John’s, John „Papa“ Schnatter, žije v 40 000 štvorcových stôp veľkom zámku na šestnástich akroch v Kentucky. Zaujímavosťou domu je podzemná garáž pre 22 áut, doplnená o umývaciu linku.

Zdroj: Curbed

 

4.  Paul Fribourg, výkonný riaditeľ Continental Grain-u a šéf Burger Kingu, zaplatil 27,2 milióna dolárov za rezidenciu na Fifth Avenue. Príbytok, ktorý je v budove z roku 1910, má 5 spální, 5 kúpeľní a impozantnú prijímaciu miestnosť.

Zdroj: The Observer

 

5. Bývalý výkonný riaditeľ Burger Kingu, Bradley Blum, kúpil v roku 2010 kondomínium na Fifth Avenue za 3,7 milióna dolárov. Dom sa môže pochváliť stropmi vysokými takmer 11 stôp.

Zdroj: The Observer

 

6. Zakladateľ spoločnosti Philips Seafood, Steve Phillips, ponúkol tento rok na predaj svoje 32-miliónové sídlo v Annapolise. Dom sa rozlieha na 23 akroch a bol postavený v roku 1922.

Zdroj: Curbed

 

7. Harry Morton, CEO spoločnosti Pink Taco a syn spoluzakladateľa Hard Rock Cafe Petra Mortona, ocenil svoje sídlo v Hollywoode v roku 2009 na 2,895 milióna dolárov. Dom má 2 spálne, 2 kúpelne a rozlohu 2 000 štvorcových stôp.

Zdroj: The Real Estalker

 

8. Howard Schultz, výkonný riaditeľ Starbucks, vlastní  túto nehnuteľnosť v East Hampton. K objektu patrí aj tenisový kurt a značné množstvo pláže.

Zdroj: Celebrity House Pictures

 

9. Výkonný riaditeľ spoločnosti Chipotle, Steve Ells, predal tento rok svoj dom na Jane Street za 16,5 milióna dolárov. Dom má 5 podlaží a veľké vonkajšie priestranstvo ohradené 35 stôp vysokými múrmi.

Zdroj: Curbed

 

10. CEO spoločnosti California Pizza Kitchen, Fred F. Wolfe, predal svoje kalifornské sídlo na Long Beach za 1,078 milióna dolárov. Dom bol postavený v roku 1950 a zaberá 2550 štvorcových stôp.

Zdroj: BlockShopper

 

11. Bývalý výkonný riaditeľ Pepsi, Don Kendall, predáva svoje sídlo v Greenwich, štáte Connecticut za 6,9 milióna dolárov. Tudorovský dom sa rozprestiera na takmer deviatich akroch a má 9 spální a 12 kúpeľní, zaberajúc 12 300 štvorcových stôp.

Zdroj: Curbed

 

12. Dedička Campbell’s Soup, Dodo Hamilton, sa pokúša predať svoje letné sídlo v Newporte, Rhode Island, za 15,75 milióna dolárov. Dom sa rozprestiera na 25 akroch a má 7 spální, šesť kompletných kúpeľní a jednu polovičnú.

Zdroj: Curbed

 

Zdroj: HuffingtonPost

Facebook komentár