Nedávno Bola Uverejnené správa, ktora uviedla, Zé Sting svojim potomkom nezanechá Veľký Majetok.

Experti komentátora uvádzajú, ZE JE Bohatstvo pre deti zlé. Získať úspech JE americký Spôsob. Dnes si Už bohatí neverím vo vytvárané ich dynastie, Ako v Europ hľa v Ázii, Tak sa radšej rozhodli dát svoje Peniaze na charitu.

Ale nedávno zverejnené štúdie ukázali, že dnešný bohatí jednotlivci svojim Deťom prenechajte este dostatok peniaze – najme pre Tzv. “Deti tisícročia”.

Súvisiace:  Ako Mladí milionári zo sektora technológií investujte

Štúdia nazvaná “nám veriť Insights o bohatstve a Worth” je v podstate prieskumom 680. Ľudí s investovatelným majetkom vo výšku 3 miliónové dolárové amerických Zaregistruj sa alebo viac, z ktorych dve tretiny Mali v investovatelnom majetku viac nez 5 miliónový dolárový.

Štúdia zistila, ZO 6. z 10. respondentovu Si myslí, že je dolezite Nechať Finančné dedičstvo vopred buduce generáciám hľa na, že deti milénia Mozu hoci Najväčšie príjemcu.

Šesť z 10. tychto dedičia, Ktory reagovali na Prieskum vyrástli v domácnostiach, ktore bolí Buď Bohaté, Zaregistruj sa alebo patrili robiť vyššej strednej Tried požiadal súd polovičatý z Nich Už dostala svoju finančnú dar od rodicov.

Samozrejme, Vzhľadom k ich veku, deti milénia nemalá tolko ČASU, kolky Tzv. generácia “baby boomu” a “generácia X” K Tomu aby si vybudovala ich vlastne bohatstvo Mozu na všetko dohnať.

V celku bohatí jednotlivci v USA prestali veriť investičným fondom pre ich deti. Viac Ako tri štvrtiny vsetkych respondentovu (generácia Milénia, Gen-X, baby boomu staršie generáciám v kombináciám) vytvorili vacsinou ich vlastneho bohatstva (podľa štúdie nám veriť). Konkrétne 84 percent z generáciám-X 78 percent z generáciám potomci dieťa boomu získali vacsinou svojho bohatstva.

Súvisiace:  Prečo milionári umožňuj študentom tak splácaním dlhu

Iba 16 percent amerických bohatých jednotlivcov dostali bohatstvo zo svojej tretej Zaregistruj sa alebo štvrtej generáciám.

Napriek Tomu, ai ked Amerika Už nevytvára nové rodinné dynastie (zloženie z niekoľkých generácií), Ako napríklad Astori Zaregistruj sa alebo Rockefellerovci, ai tek vela Peňáz smeruje ich potomkom.

Zdroj: InvestmentNews

Facebook komentár