Prva_svajciarska_sukromna_banka_so_sluzbami_okolo_Ethereum_Litecoin_a_Bitcoin_Cash

Spoločnosť Falcon oznámila, že je prvou švajčiarskou súkromnou bankou, ktorá svojim klientom poskytuje riešenia pre správu aktív v oblasti technológií známej ako blockchain.

S účinnosťou od 22. augusta 2017 spoločnosť Falcon k svojim službám okolo správy aktív (asset managementu), v oblasti systému blockchain pridelí virtuálne meny Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash. Rýchle pridanie týchto troch nových aktív do svojej ponuky dokazuje prispôsobivosť spoločnosti Falcon a zdôrazňuje jej strategickú zmenu pozície, ktorá sa zameriava na formovanie jedinečného zážitku, ktorý je posilnený individuálnou excelentnosťou a digitálnou inteligenciou svetovej úrovne.

Už počas leta švajčiarska spoločnosť Falcon oznámila, že je prvou súkromnou bankou, ktorá poskytuje svojim klientom riešenia pre správu aktív v tzv. systéme blockchain, ktorý im umožňujú vymieňať si a držať kryptomenu Bitcoin, prostredníctvom spoločnosti Falcon, vďaka svojim peňažným prostriedkom. S účinnosťou od 22. augusta 2017 spoločnosť Falcon tak rozšírila svoje služby okolo aktív z oblasti technológie blockchain a to tým, že k nim pridá aj meny Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash. Klienti spoločnosti Falcon tak budú využívať ešte širšie možnosti diverzifikácie portfólia, rovnako ako jednoduchý prístup a pohodlnému offline ukladanie v rámci našej banky.

Súvisiace: Ako investovať v čase rozvoja blockchainu?

Arthur Vayloyan, ktorý je vedúcim lídrom pre oblasť produktov a služieb v Falcon Private Bank poznamenal: “Sme radi, že sme pridali Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash k našim službám a dokonca len mesiac po zavedení riešení správy okolo aktív s virtuálnou menou Bitcoin. Prvé reakcie na naše služby okolo meny Bitcoin boli veľmi povzbudivé a sme presvedčení, že pridaním troch nových aktív okolo siete blockchain, sa nám podarí naplnť budúce potreby našich klientov.”

Falcon Private Bank na stránkach uvádza: “Sme švajčiarskym súkromným bankovým butikom s 50 ročnými skúsenosťami v oblasti správy majetku. Súkromným klientom a bohatým rodinám z našej centrály v Zürichu a v našich miestach v Abú Zabí, Dubaji, Londýne a Luxemburgu poskytujeme prvotriedne finančné služby. Naši klienti využívajú vynikajúcu investičnú kompetenciu, ako aj ich finančnú silu a stabilitu, ktoré vyplývajú z nášho švajčiarskeho dedičstva a nášho vládneho akcionára.”

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Falcon

Facebook komentár