Rolex_ukazal_nove_hodinky_s_drahokamami_2017_top

Jedná sa o príbeh spoločnosti Rolex a farieb.

Na tohtoročnom Baselworlde, ktorý je najväčší hodinárskym veľtrhom roka na svete, švajčiarsky výrobca luxusných hodiniek do svojej kolekcie hodiniek, s označením Yacht-Master predstavil úplne nový prírastok.

Čím sú tak jedinečné? Ich korunku tvoria drahokamy, ktoré zdobia rotujúci kryt. Jedná sa o 32 zafírov, 8 tsavoritov a jeden diamant.

Hoci drahokamy už rámy hodiniek z kolekcie Yacht-Master,zdobili skôr, nikdy ešte neboli na 40 mm modeloch a nikdy neboli tak živé a farebné.

Súvisiace: Ako sa Rolex stal kráľom medzi hodinkami

Drahokamy sú pripravené, iba ak si objednáte model značky Rolex, ktorý je vyrobený z patentovaného 18 karátového zlata s názvom “Everose” a sú dodávané s remienkom, ktorý je vo firme známy pod označením “Oysterflex.” Bezpochyby sa jedná o športové hodinky.

Stanovenie ceny ešte nie je k dispozícii, ale očakávame, že drahokamy budú určite predstavovať prémiu nad štandardným modelom s označením 40mm Yacht-Master II Everose , ktorého odporúčaná maloobchodná cena je na úrovni 24 950 dolárov.

Rolex_ukazal_nove_hodinky_s_drahokamami_2017

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Hodinkee

Facebook komentár