Tato_18_milionova_vila_je_jednym_z_najdrahsich_domov_v_Brooklyne

$18 miliónová vila s rozlohou 1 300 m2 je jednou z najunikátnejších nehnuteľností v New Yorku a bezpochyby jednou z najdrahších na brehu štvrti Brooklyn.

Prezrite si jej priestory.

Moderné obytné priestory sú presvetlené 80 oknami, prostredníctvom ktorých má každá izba prestížny výhľad na okolie sídla. V rámci siedmych spální a dvanástich kúpeľní sa nachádza až 15 rôznych typov talianskeho mramoru. Skutočne dych vyrážajúcim prvkom je však majestátne schodisko a masívne vstupné dvere, ktoré sú vyrobené z bulharského bronzu.

Súvisiace: Roman Abramovič si kúpil štvrtý dom v New Yorku, ktorý bude súčasťou jeho vily

Brett Miles, ktorý je realitným agentom spoločnosti Douglas Elliman, vraví: „Pri konštrukcii domu sem boli dovezené vyše štyri tony bronzu.“

Nad obrovským jedálenským stolom visia štyri na mieru vyrobené luxusné lustre. Majiteľka pompézneho sídla sa zaľúbila do svietidiel so Swarovského krištáľmi počas noci strávenej na Manhattane.

Miles vysvetľuje: „Majiteľka ich po prvýkrát videla počas návštevy Metropolitnej opery a rozhodla sa, že ich musí mať. Toto je jediným miestom mimo opery, na ktorom ich môžete vidieť.“

Tato_18_milionova_vila_je_jednym_z_najdrahsich_domov_v_Brooklyne_1

Na poschodí vily sa nachádza miliónová meditačná miestnosť, ktorá ponúka sedenie pre desiatich hostí pod sklenenou kupolou. Steny sú zdobené prvotriednou kamenárskou prácou a ručne maľovanými symbolmi zverokruhu. Umelecké prvky sú osvetlené nástennými lampami.

Tato_18_milionova_vila_je_jednym_z_najdrahsich_domov_v_Brooklyne_2

Vonkajším priestorom dominuje veľký bazén s objemom 250 m3. Vedľa neho sa nachádza priestranný altánok a malý súkromný prístav pre tri člny.

 

Tato_18_milionova_vila_je_jednym_z_najdrahsich_domov_v_Brooklyne_4

Náročných kupcov, ktorí majú radi niekoľko izieb naviac, poteší, že predajná cena zahŕňa aj vedľajšiu luxusnú vilu, ktorá predstavuje hosťovský dom s rozlohou 743 m2.

Tato_18_milionova_vila_je_jednym_z_najdrahsich_domov_v_Brooklyne_3

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: CNBC

Facebook komentár