Vila Solitaire.

Vila Solitaire.

Vila Solitaire v oblasti Son Vida, mesta Palma sa považuje sa za najdrahšiu nehnuteľnosť v Španielsku. Je ponúkaná trhu cez realitnú agentúru John Taylor v cene 65 miliónov eur.

Vila bola navrhnutá talianskym Matteom Thunom. Má vynikajúci výhľad na záliv mesta Palma. V hodnote 65 miliónov sa jedná o oveľa drahšiu nehnuteľnosť, ako dve ďalšie nehnuteľné majetky na Malorke, ktoré boli predtým známe z dôvodu ich vysokých cien – zámku v Bonaire, Alcudii a dedinskom panstve s nehnuteľnosťou v Puigpunyente. Villa Solitaire prekonala ich hranice na hodnote okolo 30 miliónov eur.

Súvisiace: Ceny nehnuteľností v Maďarsku rastú najvýraznejšie spomedzi krajín EÚ

V tejto nehnuteľnosti ktorá zaberá 2 300 štvorcových metrov nájdete sedem izieb. Šesť kúpeľní, strešnú terasu s kinom v prírode, telocvičňu, parkovisko pre šesť áut, botanickú záhradu, výťah; to sú len niektoré z jej vymožeností. Interiér je v súlade so stredomorským prostredím a prírodnými priestormi exteriéru. Všetko je v najvyššej možnej kvalite. Hodnota toho všetkého by mala byť podľa majiteľov ohodnotená na 65 miliónoch eur.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: Majorcadailybulletin

Facebook komentár