Ako by tých superšportiakov nebolo dosť, Dubaj polícia do svojej impozantnej flotily vozidiel pridala aj Bugatti Veyron.

Dubajský policajný šéf Dhahi Khalfan Tami zverejnil obraz tohto automobilu o hodnote 1,4 milióna dolárov, ktoré sa môže pochváliť motorom Beastly, ktorý má 1001 konských síl.

Veyron je najdrahším v parku, ktorý už obsahuje dve Ferrari FF, Bentley Continental GT,  Lamborghini Aventador , Mercedes SLS a Aston Martin One. Celková kombinovaná hodnota je okolo 4 miliónov dolárov.

Je jedným z ocenených superšportiakov na svete superautá, ako Bugatti Veyron dosahuje najvyššiu rýchlosť 431,072 km/h (267,856 mph) a bolo pomenované “Autom dekády” (2000-2009) podľa televíznej show BBC  s názvom “Top Gear . “Značka Bugatti je vo vlastníctve nemeckého koncernu Volkswagen a má špeciálny výrobný závod vo francúzskom meste Molsheim.

Kým Bugatti Veyron bolo kedysi najrýchlejším sériovo vyrábaným automobilom na svete, len za posledný mesiac bol tento voz zbavený tohto uznávaného titulu podľa Guinessovej knihy rekordov. Prešetrenie od Guinness odhalilo, že Veyron Super Sport porušilo pravidlá, ako vo svojom rekordnom pokuse vozu dosiahlo najvyššiu rýchlosť 267,856 mph. Údajne sa zistilo, že vodič vozidla deaktivoval obmedzovač rýchlosti v snahe dosiahnuť maximálnu rýchlosť.

Dubajská maximálna povolená rýchlosť je obmedzená na 75 kilometrov za hodinu, s prísnymi trestami jej prekročenia. Mestská polícia varovala motoristov, aby sledovali vozidlá na ceste a nefotili jej automobily pri jazde.

Tím superáut má za úlohu strážiť turistické miesta v okolí oblasti najvyššej budovy sveta, Burj Khalifa. Nebolo jasné, kedy tento nový automobil vyrazí na cesty.

UŽ TÚTO NEDELU NA NAŠEJ FB STRÁNKE SA VÁS SPÝTAME, ČI BY NIEKTO MAL ZÁUJEM VEDIEŤ CESTU TOHTO PROJEKTU CEZ VYŠE 40. finančných SPOLOČNOSTÍ A MEDIÁLNYCH AGENTÚR (ako sa stretávame s popularitou tohto projektu u verejnosti, ale o podpore je akosi ticho – UŽ PO VYŠE 2-ROČNEJ KOMUNIKÁCIÍ – i keď niektoré spoločnosti to pochopili, ale nie každý je investorom a pozerá na budúcnosť 4-viac rokov) – možno Vás to bude zaujímať, Ak by ste mali záujem budeme VÁS informovať aj o tom, ako sa Nám darí/nedarí ďalej: Radi by by sme Vám prinášali OMNOHO VIAC ako iné PORTÁLI 

Zdroj: IBTimes.com

Facebook komentár