Hotel Burj Al Arab v Dubaji, ktorý je pravdepodobne najluxusnejším hotelom na svete práve predstavila svoje najnovšie luxusné vybavenie: zlatý 24-karátový iPad.

Keď sa hostia zapíšu, budú mať k dispozícií svoj vlastný iPad v zlate, ktoré budú slúžiť ako “Virtual Concierge”, ktorý ponúka informácie o všetkom od menu hotelových reštaurácií, kúpeľných procedúry, upratovania a služieb „majordoma“.

Zlaté Tablety boli vytvorené na zákazku pre hotel od britskej značky Gold & Co

Hotel už má iMac v každom zo svojich 202. izbieb, okrem iného luxusného vybavenia, rovnako ako jacuzzi, veľké plazmové televízory a služby osobného majordoma.

To nie je prvýkrát, kedy hotel zaviedol iPady do svojich izieb: v októbri roka 2012, hotel predviedol ružové iPad-y na podporu povedomia o rakovine prsníka v tom aktuálnom mesiaci. Na týchto iPady boli vyryté aj hotelové logo.

Hostia budú iPad môcť používať len počas pobytu v hoteli. Ak si ho budú chcieť hostia zobrať aj domov, budú si toto luxusné zariadenie môcť kúpiť z hotelového butiku.

Zlaté Tablety sa môže zdať absurdné a zbytočnou extravaganciou, ale keď platíte 1500 dolár za noc (predvolená sadzba za dvojposteľovú izbu), môžete očakávať maximálny luxus a Burj Al Arab Vám ju ponúkne.

Zdroj: 

Facebook komentár