Softver_spolocnosti_Apple_naznacuje_ze_coskoro_predstavia_vacsi_iPhone X

Ikona, ktorá sa javí ako neohlásený väčší model spoločnosti Apple – iPhone X, bol zaznamenaná v najnovšej beta verzií operačného systému iOS 12. Prvýkrát to zaznamenal vývojár systému iOS, ktorý publikoval obrázky na sociálnej sieti Twitter.

Možno to na prvý pohľad nie je úplne vidno a vyzerá to podobné – v skutočnosti sa len pozeráme na ikony – ale softvér spoločnosti Apple v minulosti odhalil zámery okolo predstavenia nových produktov spoločnosti cez podobný kanál. Inteligentný reproduktor HomePod a iPhone X sa prvýkrát objavili v skorých softvérových informáciách, predtým, ako boli odhalené verejnosti.

Súvisiace:
Hodnota spoločnosti Apple sa nachádza v blízkosti $1 bilióna
App Store spoločnosti Apple zarobila najmenej $40 miliárd

Správy už dlho naznačujú, že Apple má v úmysle spustiť tri nové modely iPhonu v tomto roku , vrátane luxusného zariadenia, ktoré pripomína iPhone X, ale s väčším 6,5-palcovým displejom. Väčšinou je označovaný za iPhone X Plus, ale nie je jasné, ako ho spoločnosť Apple nakoniec pomenuje.

Apple nebola okamžite k dispozícii na pripomienkovanie.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: ZDnet

Facebook komentár