Top_analytik_spolocnosti_Apple_nacrtol_nove_produkty

Jeden špičkový analytik so zameraním na spoločnosť Apple, ktorý správne odhadol predstavenie produktov spoločnosti v minulosti, má novú predpoveď ohľadom zariadení firmy Apple pre rok 2019.

Ming-Chi Kuo z investičnej spoločnosti TF Securities podľa poznámky z 17. februára predpovedá, že Apple uvedie na trh tri nové produkty, vrátane nového laptopu MacBook Pro s 16-palcovým alebo 16,5-palcovým displejom, nový 31,6-palcový 6k3k monitor a Mac Pro. Spoločnosť Apple už potvrdil, že už pracuje na novom stolnom počítači Mac Pro, takže to nie je príliš prekvapujúce.

Kuo zopakoval, že verí, že Apple v tomto roku predstaví dve nové zariadenia iPad Pro ako aj nový (pravidelný) iPad, ktorý nahradí 9,7-palcový model, ale s väčším 10,2-palcovým displejom a nový iPad mini.

Tiež predpovedal, že Apple odhalí tri nové smartphony pod označením iPhone. Dva z nich budú mať OLED obrazovky s rozmermi 5,8 palca a 6,5 palcov, zatiaľ čo tretí bude mať 6,1-palcový LCD displej. Jedná sa tak o podobnú stratégiu, akou spoločnosť Apple išla aj v roku 2018. IPhony môžu mať väčšie batérie, zdokonalené príslušenstvo okolo ID tváre ako aj “matné sklo”, čo sme predtým ešte nevideli. Hovorí sa, že pribalia aj lepšie vybavenie bezdrôtovej siete pre lepšie využitie v interiéri.

Súvisiace:
Spoločnosť Apple potrebuje novú maloobchodnú stratégiu
Apple v roku 2019 údajne ponúkne 3 nové iPhony

Kuo sa domnieva, že Apple v prvej polovici tohto roka predstaví hneď niekoľko produktov vrátane dlho očakávanej nabíjačky AirPower, ktorá mala byť realitou už v roku 2018. Spoločnosť Apple z jej stránky úplne odstránila všetky zmienky o AirPower, čo naznačuje, že výrobok mohol byť úplne vyradený. Mal umožniť zákazníkom súčasne nabíjať zariadenia iPhone, Apple Watch a AirPods.

A s ohľadom na AirPods, Kuo predpovedá, že Apple v prvej polovici roka 2019 predstaví aj nový model s bezdrôtovým nabíjaním a vylepšeným Bluetooth.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: CNBC

Facebook komentár