Mansory_Phantom_Bushukan_Edition_je_upraveny_Rolls_Royce_aky_si_svet_nezasluzi

Nemecký úpravca automobilov – Mansory je jedným z najkontroverznejších mien v tomto odvetví. Spoločnosť je známa „vizuálnymi vylepšeniami“, ktoré často pokazia pôvodne pekný vzhľad originálov. Na tohtoročný autosalón v Ženeve spoločnosť opäť priniesla množstvo upravených automobilov z rôznych segmentov. Jedným z nich bola taktiež novinka – Rolls-Royce Phantom VIII. Zatiaľ čo mnohí z nás veria, že nová vlajková loď tejto britskej značky je vrcholom v segmente luxusných automobilov – Mansory verí, že ich špeciálna úprava môže ešte vylepšiť pravdepodobne najlepšiu limuzínu súčasnosti.

Úprava nazývaná Phantom Bushukan Edition obsahuje na mieru prispôsobený „body kit“, ktorý má nielen upraviť vzhľad limuzíny, ale aj zlepšiť jej dynamiku.

Súvisiace: Najaktívnejší predajcovia značky Rolls-Royce sú z Abú Zabí

Vonkajšia farebná úprava luxusného automobilu pozostáva z dvoch odtieňov – čiernej a špeciálnej „Bukushan“ žltej (podľa citrusového ovocia nazývaného Budhova dlaň). Auto stojí na 24-placových diskoch v 16-lúčovom prevedení. Výrazné vonkajšie prvky taktiež dopĺňa štvoritá koncovka výfuku s športovým vzhľadom. Vnútri kabíny môžeme nájsť rovnakú farebnú schému ako v exteriéri, skombinovať ju možno so širokým výberom obložení. Ako je už tradíciou tohto úpravcu – vylepšenia sa dočkal aj motor. Výkon 6,75 litrového V12 s dvojitým preplňovaním tak stúpol z 563 na 610 konských síl. Súdiac podľa zvyšku predstavených vozidiel tohto úpravcu v Ženeve – môžeme povedať, že Phantom Bushukan Edition je asi najmenej šokujúcim výtvorom tohto úpravcu.

Model Rolls-Royce Phantom VIII s úpravou Phantom Bushukan Edition od spoločnosti Mansory:

Mansory_Phantom_Bushukan_Edition_je_upraveny_Rolls_Royce_aky_si_svet_nezasluzi_1

Mansory_Phantom_Bushukan_Edition_je_upraveny_Rolls_Royce_aky_si_svet_nezasluzi_2

Mansory_Phantom_Bushukan_Edition_je_upraveny_Rolls_Royce_aky_si_svet_nezasluzi_3

Mansory_Phantom_Bushukan_Edition_je_upraveny_Rolls_Royce_aky_si_svet_nezasluzi_4

Mansory_Phantom_Bushukan_Edition_je_upraveny_Rolls_Royce_aky_si_svet_nezasluzi_5

Mansory_Phantom_Bushukan_Edition_je_upraveny_Rolls_Royce_aky_si_svet_nezasluzi_6

Preložil: Filip Gajdos

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: BMWBlog, TheDrive

Facebook komentár